Рубрика: Надзвичайне

14 лютого

На колишній дитсадок під Ужгородом страшно й дивитися! (ФОТО)

foto

До якого часу стоятиме хатина-сиротина, колишній дитячий садочок «555» самотнім та занедбаним?...

Нововведення влади про обов’язкову дошкільну освіту для дітей старшого дошкільного віку активізувала існуючу проблему браку місць у дитячих садочках. Наразі, держава обіцяє  врегулювати ситуацію, звільнивши приміщення дитячих садків від орендарів, реорганізувавши школи-дитячі садки, а також пропонує альтернативні шляхи надання дітям дошкільної освіти. Як кажуть в народі: зможемо, якщо захочемо. Але  на сьогодні,  садочки  в наших містах мають можливість  прийняти тільки до 56% дітей дошкільного віку.
З кожним роком проблема влаштування дитини в садочок набуває все більшої і більшої актуальності. Дитина повинна бути записана до садочку ще тоді, коли їй декілька місяців від народження. Бо, якщо затягнути час та відкладати назавтра, група буде вже сформована, і швидше за все, батькам відмовлять у прийнятті їхньої дитини до садочку. І в таких випадках виникає неприємна ситуація.
Але, як почувають себе батьки, якщо знають і бачать спустошенні та знівеченні колишні дитячі садочки в яких ще декілька років тому назад вирувало, життя, дитяча радість та світлі посмішки на обличчях малюків.
Так, до прикладу, візьму колишній дитячий садочок, який розташований по сусідству з «555»(Горяни- Ужгород). На сьогоднішній день, на цю занедбану та обшарпану будівлю без вікон і майже без дверей страшно дивитися. Вона кругом обросла терням та різними кущами. До вхідних дверей цього колишнього дошкільного закладу не можливо пройти. Зарослі та гілляччя стоять неначе стражі перед входом у це закинуте приміщення. А декілька років тому назад, в цей садочок батьки приводили своїх діточок. І був він гарним та чистим. А це тому, що мав  справжнього «батька». Чому ж зараз він стоїть порожнім, покинутим і не потрібним нікому «садочком-сиротою»? До якого часу він ще мовчки стоятиме наодинці із самотністю та проливатиме гіркі сльози через своє «сирітство», які кришталевими струмочками стікатимуть по обдертих та брудних стінах? А його ж можна привести до ладу. І нехай би батьки мали можливість приводити туди своїх діточок. Чому вони змушені чекати черги по декілька місяців для того щоб влаштувати у дитячий садочок своїх малюків?... 

Тетяна Горянка, м.Ужгород


14 лютого 2011, 14:01
Схожі новини


На Свалявщині перекинувся мікроавтобус

В Італії кількість померлих від коронавірусу перевищила 33 тисячі

В Україні зафіксовано 22382 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

У Сваляві сталася пожежа у житловому будинку

1124 закарпатцям підтверджено COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину