Рубрика: Надзвичайне

13 лютого

За гру дітей у сніжки батьки відповідатимуть у СУДІ!

foto

У Полтаві гра дітей у сніжки закінчилася порушенням кримінальної справи. При цьому відповідати перед законом доведеться батькам одного з них.

Як повідомили у ВЗГ УМВС в області, діти з кількох будинків на вулиці Кучеренка, зрадівши снігу, одразу розпочали традиційну гру. Спільно звели снігову фортецю, розділилися на два табори і почали воювати, кидаючи один в одного сніжками. Під час бою шестирічного малюка "взяли у полон". А коли його старший 12-річний брат кинувся визволяти полоненого, гра переросла в бійку. У результаті "визволителю" зламали шелепу, завдали сильних травм голови. Підлітка одразу довелося госпіталізувати.

За висновками міліції, у діях кривдника вбачаються всі ознаки злочину, який передбачає позбавлення волі на трирічний термін. Однак з огляду на 13-річний вік хлопця відповідати перед законом доведеться його батькам. Їх притягнуть до адміністративної відповідальності за невиконання своїх обов'язків з виховання дитини. Крім того, батьків буде зобов'язано виплатити значну компенсацію потерпілому учаснику гри в сніжки за завдану моральну і матеріальну шкоду.


13 лютого 2011, 18:44
"Ділова Україна"Схожі новини


У Франції потяг врізався в авто: загинули жінка і троє дітей

У Київській області молодик застрелився у відділку поліції після спроби вбити молоду пару

В Ужгороді і Ужгородському районі вчора масово горіла трава

На Міжгірщині знайдено тіло людини

В Ужгороді горів автомобіль

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину