Рубрика: Суспільство

11 квітня

Напередодні Великодня, тячівські рятувальники турбуються про безпеку культових споруд (фото)

foto

Незабаром у вірників Світлі Великодні Свята. У храмах будуть проводитися численні богослужіння, адже кожний порядний християнин у ці дні навідається до церкви

На жаль, такі світлі праздники у протипожежному плані не завжди закінчуються святковим настроєм. Щоб святкування не затьмарилося лихом вогняної біди, закарпатські рятувальники напередодні Великодня зустрічаються із духовенством краю та проводять профілактичні заходи.
Так, упродовж 10-11 квітня працівники Тячівського райвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області відвідали близько 30 церков, костьолів, соборів та інших храмів м. Тячів та прилеглих населених пунктів, де відбуватимуться богослужіння, й роз’яснили настоятелям та працівникам культових споруд вимоги щодо дотримання правил пожежної безпеки. А також розповсюдили листівки відповідної тематики. Усього в районі нараховується близько 80 храмів різних релігійних конфесій.
Особливостями культових споруд є те, що в них використовується відкритий вогонь, свічки, факели, світильники, попри це вони є об’єктами з масовим перебуванням людей. Під час святкових богослужінь кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання відкритого вогню може створювати потенційну небезпеку.
Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев’яних матеріалів. Пожежі, що виникають на таких об’єктах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству.
Варто зазначити, що самі священнослужителі добре розуміють важливість дотримання правил пожежної безпеки. Правда, у більшості випадків причинами виникнення пожеж є людський фактор – необережність у поводженні з вогнем самих прихожан.
Отож рятувальники нагадують громадянам, що готуючись до Великодня, кожному треба пам’ятати про безпеку не лише у церкві, а й вдома та із розумінням поставитися до застережень і вжити всіх необхідних заходів щодо попередження можливих пожеж.


11 квітня 2017, 12:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ряди оперативно-рятувальної служби Закарпаття поповнили 13 молодих лейтенантів

Нідерландський канал зніме фільм про Карпати (відео)

На Закарпатті не вистачає поліцейських

Частина жителів Виноградова завтра будуть без водопостачання

Закарпатські рятувальники переймали досвід роботи польських колег щодо ліквідації наслідків ДТП

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину