Рубрика: Кримінал

07 квітня

Чиновника покарали через конфлікт інтересів

foto

За принципової позиції прокуратури, 6 квітня 2017 року Апеляційним судом Закарпатської області скасовано постанову Рахівського районного суду і керівник органу місцевого самоврядування району за вчинене адміністративне правопорушення отримав належне покарання у виді адміністративного штрафу в розмірі 3 400 грн.

Як повідомив, керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, прокуратурою здійснюється постійний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.
Так, за результатами розгляду в Рахівському районному суді протоколів про вчинення одним із керівників органів місцевого самоврядування району адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією (конфлікт інтересів), останнього судом визнано винним.
Проте звільнено від передбаченої законом відповідальності на підставі ст. 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення - через малозначність. Прокуратура оскаржила в Апеляційний суд цю постанову і добилася справедливого покарання.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

07 квітня 2017, 18:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


38-річний мукачівець вкрав у пенсіонерки 64 тис.грн.

Мукачівські патрульні зупинили нетверезого водія

Юнак намагався провезти в Угорщину 400 пачок цигарок (ФОТО)

Тікав від патрульних бо був п’яним? (ФОТО)

Поліцейські у мукачівця вилучили згортки з наркотичним засобом

їїїїїїїї...

закон
07 квітня 2017, 22:35

давно пора выводить коррупционеров на читсую воду. В мукачево к примеру давно просится народный процесс над ворами во власти. Сколько земли уворовано у громади города и прилежащих сел? сколько главный земельщик Кушнир иван, со своим племянником Островским колей,который возглавляет земуправление в ратуше. Кушнир иван(директор педучилища плюс швагор известной аферистки Анны Иваницкой, годами была заммера) возглавляет земкоммисию в раде по приказу балоги увели сотни тысяч гектаров народных земель, аеродром, комунальные земли, недвижимости, ве тихо перекочевало на комиссиях через сесии в руки воров в законе. не зря народ говорит, что скоро чтото должно произойти в Мукачево, уж больно сильно тучи сгущаются над бандой балоговской

Прокоментуй новину