В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину (ФОТО)

ДТП сталася на вулиці Белінського, біля ринку "Білочка"

13 жовтня

ФК «Ужгород» зазнав поразки у Хмельницькому

У Хмельницькому вилучили Дрозда, а Пуканич із Ференциком не зуміли врятувати команду від поразки…

13 жовтня

У Кіровоградській області автомобіль злетів з мосту на колію: є загиблі та травмовані (ФОТО)

13 жовтня о 7:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на території Олександрійського району біля с. Приютівка на автодорозі Глинськ-Олександрія-Петрово о 3:30 сталася ДТП

13 жовтня

У Польщі сьогодні проходять парламентські вибори

У неділю, 13 жовтня, у Польщі вибиратимуть депутатів Сейму і Сенату

13 жовтня

Поліцейські Рахівщини оперативно розшукали зниклу 15-річну дівчину

Вчора, 12 жовтня, спільними оперативно-розшуковими заходами працівники Рахівського відділення поліції розшукали зниклу неповнолітню, мешканку села Богдан. Про зникнення 15-річної дівчини до поліції звернулася її мати.

13 жовтня

В результаті тайфуну «Хагібіс» в Японії загинули не менше 18 осіб

13 зникли безвісти

13 жовтня

В результаті ДТП на Тячівщині травмувався велосипедист

У місті Тячів водій «Audi» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на велосипедиста. Потерпілого доставлено до місцевої лікарні. За фактом автопригоди поліція розпочала слідство.

13 жовтня

Усик дебютував у суперважкій вазі з перемоги

Українець Олександр Усик дебютував у суперважкій вазі з перемоги. Після сьомого раунду суперник українця 38-річний американець Чез Візерспун відмовився виходити в ринг.

«Минай» вириває нічию в «Руха» на останній хвилині

«Минай» на останніх хвилинах вирвав нічию в надзвичайно драматичному західноукраїнському дербі. Домашня гра з львівським «Рухом» завершилася з рахунком 1:1. Що цікаво, забивали обидві команди в останні 5 хвилин матчу. Так на 87-ій хвилині після стандарту відзначився Юрій Копина. Але після цього голу закарпатці не здалися і на 2-ій доданій арбітром хвилині блискучим ударом зрівняв рахунок Роберт Гегедош.