Рубрика: Суспільство

12 січня

Вчора на Іршавщині перевізники зірвали майже 70 рейсів

foto

А свята вже закінчились

Святкові дні Нового року розпочалися на Іршавщині сильними морозами, сніговими хуртовинами, відсутністю транспортного сполучення та очікуваннями пасажирами на морозі автобусів для доїзду на роботу.

В стінах місцевої адміністрації неодноразово збиралися наради - але це абсолютно ніяк не вплинуло на неприбрані автомобільні шляхи району, міста та сіл, - повідомляє  IrshavaNews.

Як дописують читачі: "Станом на 10.01.2017 по автостанції Іршава було відмінено 47 рейсів з 148 які значаться в розкладі - зірвані рейси Іршавське АТП, ПП Піров, Берегівське АТП,Шік-Транс, Мукачівське АТП..." 

На автовокзалі Ужгорода відміняють рейс за рейсом (Скрін)

Вчора, 11.01.2017 р. на сайті www.bus.com.ua по станці Іршава наступна картина: з 148 рейсів відмінено 68 рейсів. На першому місці Іршавське АТП - відмінено 35 рейсів, Берегівське АТП - 8 рейсів, Мукачівське АТП - 7 рейсів, ПП Черничко - 3 рейси, ПП Піров - 1 рейс,Карпатлайн - 1 рейс, ШікТранс-1, Лубертянош - 1, ПП Ковач - 1. 

Географія відмінених маршрутів - весь район, та за його межами: Арданово, Негрово, Мукачево, Берегово, Хуст, Ужгород, Довге, М.Раковець, Кушниця, Суха.

Фактично Іршавське АТП зупинило свою роботу у найбільш відповідальну для пасажирів пору, добивши власну репутацію надійного партнера. Колись потужне підприємство, яке налічувало 120 працівників, матеріально-технічну базу для обслуговування техніки, і яке обслуговувало всі села району та промислові підприємства надаючи послуги не тільки пасажирського автомобільного транспорту, а і вантажних перевезень, сьогодні фактично припинило діяльність. 

Закарпатська ОДА розірве договори з перевізниками за зрив графіків руху на Різдво

                   


12 січня 2017, 12:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканці закарпатського Хуста сидять без води

Вступна кампанія закінчилася для кожного сьомого абітурієнта

Експерти дослідили українське молоко на вміст антибіотиків

Чи прийме лікар без підписаної декларації з 1 липня? Пояснює МОЗ

Історичні перила Ужгорода руйнуються (фото)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину