Рубрика: Бізнес

27 грудня

Україна продала за кордон більше равликів, ніж сала

foto

Експорт молюсків майже в сім разів перевищує зарубіжні продажі традиційного українського продукту

За перші десять місяців 2016 року Україна експортувала вже 347 тонн молюсків. Для порівняння, в 2013 році експортовано 3 тонни молюсків, в 2014 – 58 тонн, в 2015 – 260 тонн. Такі дані наводить Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ).

При цьому за ті ж десять місяців 2016 роки за кордон з України було поставлено тільки 51 тонну сала і 9 тонн баранини, - пише Сегодня.

1930821

Равлики завозяться як сировину, яке в середньому коштує в п'ять разів дешевше готового продукту. Середня ціна кілограма продукції становить один долар.

"Українських молюсків купують поки тільки дві країни Румунія (25%) і Литва (75%), їх частка може змінюватися на протилежну через невеликі експортні обсяги", – відзначили в УКАБ.

У ці країни продукція потрапляє охолодженої, обробляється і знову відправляється на експорт, але вже за ціною в середньому 6,5 доларів за кг з Румунії і 5,5 доларів за кг з Литви. Кінцевими країнами споживачами молюсків в основному є Франція, Угорщина, Італія і Польща.


27 грудня 2016, 14:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ощадбанк пропонує підприємцям кредити за партнерською програмою з ТОВ «АМАКО Україна» за однією з найнижчих ставок на ринку

Клієнти Ощадбанку отримали найбільшу суму компенсацій за придбану вітчизняну сільгосптехніку – 24,6 млн. грн.

Обираємо красиву вуличну браму в Ужгороді разом із brama-market.lviv.ua

«Укрпошта» може збанкрутувати?

Стало відомо, скільки іноземців працевлаштувалися в Україні торік

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину