Рубрика: Бізнес

21 грудня

Операційна система для Приват24 не належить Приватбанку

foto

Хмарна операційна система Сorezoid, на базі якої працює Приват24, не належить Приватбанку

Про це в інтерв'ю Ain.ua повідомив засновник і CEO Corezoid Олександр Вітязь (він також є заступником голови правління Приватбанку і керівником Центру електронного бізнесу).
"Компанія Middleware (американська компанія, що володіє Corezoid - Авт.) не належить Приватбанку, так само як компанії Amazon, Google та інші IT-компанії... У Приватбанку є аккаунт в Сorezoid і всі процеси (алгоритми) всередині цього аккаунта є власністю банку", - заявив Вітязь.
На сайті установи повідомлялося, що Приватбанк є інвестором Corezoid. Але як говорить Вітязь, Corezoid - незалежна американська хостінгова компанія, яка продовжує роботу і просуває свій продукт на глобальному ринку.
За словами Вітязя, зараз у Corezoid діє старий контракт "з дуже оптовими цінами для Приватбанку".
"Економічної необхідності його переукладати немає, але треба розуміти, що якщо рахунки за хостинг вчасно не сплачені, то все вимкнеться автоматично", - підкреслив він.
Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва тим часом не впевнена в тому, кому належить Приват24.
"Що стосується системи Приват24. Зараз команда Національного банку і команда Фонду гарантування, це більше 100 осіб, знаходяться в ПриватБанку в Дніпрі. І власність на всі програми, на все програмне забезпечення, на всі основні фонди цього банку ми будемо визначати, де знаходиться", - сказала вона на прес-конференції 19 грудня.
Глава НБУ вважає, що зручність і функціональність Приват24 перебільшені маркетологами банку, а аналогічні системи онлайн-банкінгу від інших банків "не дуже відрізняються".

За матеріалами ЕП


21 грудня 2016, 16:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ощадбанк пропонує підприємцям кредити за партнерською програмою з ТОВ «АМАКО Україна» за однією з найнижчих ставок на ринку

Клієнти Ощадбанку отримали найбільшу суму компенсацій за придбану вітчизняну сільгосптехніку – 24,6 млн. грн.

Обираємо красиву вуличну браму в Ужгороді разом із brama-market.lviv.ua

«Укрпошта» може збанкрутувати?

Стало відомо, скільки іноземців працевлаштувалися в Україні торік

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину