Рубрика: Суспільство

05 листопада

Чи застосовують закарпатські судді Конвенцію та практику Європейського суду?

foto

Питанням зацікавились Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Апеляційний суд Закарпатської області

На виконання вимог ст. 90 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» Національна школа суддів України, що забезпечує підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи 17-18 листопада 2015 року в м. Ужгород в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області проводитиме семінар на тему: «Застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя». До участі у заході запрошені судді місцевих судів та Апеляційного суду Закарпатської області.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

Метою семінару є поглиблення знань суддів щодо практики Європейського суду з прав людини по застосуванню окремих положень Європейської Конвенції, а саме: ст. 1 Першого протоколу (Право на мирне володіння майном), ст.  6 Конвенції (Право на справедливий суд), ст. 5 Конвенції (Право на свободу та особисту недоторканність) ст. 8 Конвенції (Право на повагу до приватного і сімейного життя) ст. 2 Конвенції (Право на життя) та ст. 3 Конвенції (Заборона катування).

Організатори заходу – Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України спільно з Апеляційним судом Закарпатської області.

Місце проведення: Апеляційний суд Закарпатської області, вул. Довженка, 7, м. Ужгород.

Відкриття семінару відбудеться  17 листопада о 10.00

Прохання до представників ЗМІ - з питань висвітлення заходу звертайтесь, будь ласка, до прес-секретаря Апеляційного суду Закарпатської області Мирослави Бєлогурової за тел.: (0312) 61-40-79, (099)-183-63-51,   або пишіть на електронну пошту : m.belogurova@zka.court.gov.ua до 16 листопада 2015 року.

Довідкова інформація: Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України підтримує практику впровадження Європейського вибору суспільства шляхом подолання недоліків національної правової системи та приділяє належну увагу досконалому вивченню правил застосування та адаптації національного законодавства до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практик Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя. На базі Львівського регіонального відділення НШСУ упродовж 2014-2015 р. було проведено ряд семінарів з підвищення кваліфікації суддів щодо вивчення положень Європейської Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

 

 

На Закарпатті ще всередині літа оголосили про серйозну боротьбу з контрабандою та корупціонерами на кордоні.

Джерело: fakty.ictv.ua

 


05 листопада 2015, 9:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті поблизу кордону виявили сигарети та гумовий човен

Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

На одній з вулиць у центрі Ужгорода перекриють рух

На Закарпатті заповнені понад 70% ліжок для пацієнтів з COVID-19

ЄС уточнив список країн, для яких відкриє кордони з 1 липня – Євроньюз

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину