Рубрика: Суспільство

21 жовтня

Що бажають ужгородські інваліди «оленям»

foto

Про проблеми паркування у нашому краї не писав мабуть лише лінивий. Тим не менше це не надто лякає тих, хто звик паркувати свої авто, куди попало з грубим порушенням закону. Взяти хоча б місця, де паркуватися лише можуть водії-інваліди. Якщо в людини існує мораль, то вона з повагою ставитиметься до ближнього з фізичними вадами.

Поблизу Ужгородської міської ради є місце для паркування інвалідів. Мабуть автори знаку передбачили, що тут можуть зупинитися «олені» й повісили ще таку табличку: «забрав моє місце – забери і мої хвороби». При цьому водії кількох автомобілів, які судячи з відсутності відповідних знаків аж ніяк не є інвалідами таки примудрилися тут припаркувати свої автівки, пише ко.

– Цікаво, чи читали ці «олені» надписи під знаком. – ділиться враженнями з виданням «Карпатського об’єктиву» ужгородка Каріна. – Однак, думки й побажання можуть матеріалізуватися. Тому над цим треба добре поміркувати порушникам.

Все ж хотілося б, щоби водії автомобілів намагалися ставити своїх сталевих «коней» без порушення. Тоді й такі надписи над знаками будуть відсутні.


21 жовтня 2015, 8:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Про гриби та їх можливу небезпеку

Заслужений Академічний Закарпатський Народний Хор сьогодні святкує своє 75-річчя!

Уряд скасує заборону на в'їзд для іноземців

В Україні оновили поділ на карантинні зони

Прокат автомобиля в Киеве: варианты аренды, их преимущества и существенные моменты

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину