Рубрика: Надзвичайне

13 січня

До 28 років дівчина була переконана, що вона - хлопець

foto

Через рідкісний генетичний синдром 28 років Адель жила як Метью, поки медики не відкрили її справжньої статевої приналежності.

"Метью" у 18 років і Адель - зараз

31-річна Адель Маркхем зараз звичайна жінка, яка полюбляє шопінг і мріє вдало вийти заміж. Однак до 28 років вона була хлопцем на ім'я Метью і жила життям чоловіка, поки лікарі визначили її справжню стать.

Справа в тому, що Адель народилася з рідкісним генетичним захворюванням – синдромом Клайнфелтера. У малюка була зайва статева хромосома, і "технічно" він був хлопчиком, тож так і виховувався. Як пояснили згодом лікарі, у звичайного чоловіка набір хромосом XY, у жінки - XX. У Адель же були XXY.

Коли Адель народилася, її батьки були дуже раді "синові" – адже у них уже було двоє доньок. Але згодом лікар помітив аномалії із розвитком у дитини геніталій. У "Метью" не ламався голос, не росли волосся на обличчі, а незабаром після того, як "йому" призначили гормональну терапію, виросли невеликі груди.

"Коли я став старшим, доктор сказав моїм батькам, що мені знадобиться операція. Але вони не знали, що викликало дефект", - розповідає Адель.

Хоча більшість хлопчиків з синдромом Клайнфелтера з віком розвиваються в нормальних чоловіків, у деяких превалює жіноча сутність. Це і сталося у випадку з Адель.

Батьки тривалий час не могли зрозуміти, в чому справа, адже їхній "син" любив грати з дівчатками в ляльки, за що його часто карали.

"Я завжди відчувала, що я дівчина, - розповіла Адель, - але мої батьки не хотіли нічого чути. У них не було причин думати, що я не хлопець. Мій батько був доволі старомодним і очікував, що я вестиму себе як хлопець-дебошир, гратиму у футбол. Але я віддавав перевагу лялькам, як мої сестри".

При цьому Адель не знала, у чому причина її "інакшості". У віці 16 років вона втекла до Лондона і приєдналася до гей-спільноти - вона однозначно відчувала, що не належить до представників секс-меншин, але як жінку її тягнуло до чоловіків.

Лише у 28 років Адель наважилася звернутися до медиків і пояснити їм, що вона відчуває. Лікарі провели серію тестів, у тому числі й генетичних, під час яких і виявилася хвороба Адель. Після цього вона почала пити естрогени і тепер готує себе до операції зі зміни статі.

Для допомоги таким же як вона, Адель організувала програму "Silverfish", що дозволяє пережити психологічний тиск суспільства.

"Я боролася протягом 20 років за те, щоб бути жінко, і тепер, врешті-решт, я знаю, хто я", - запевнила Адель.


13 січня 2011, 20:52
ТСНСхожі новини


Потужний землетрус стався на Філіппінах

Поліція Виноградівщини розшукує безвісти зниклу пенсіонерку

Рятувальники Закарпаття позапланово проводять перевірки об’єктів із масовим перебуванням людей

У Німеччині вибухнув багатоповерховий будинок

У Берегові нетверезий водії в’їхав у АЗС (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину