Рубрика: Надзвичайне

13 січня

Минулий 2010 рік став найжаркішим в історії

foto

Минулий 2010 рік став найжаркішим у світовій історії, завершивши рекордно тепле десятиріччя, повідомив національний департамент США з дослідження атмосфери та океану (NOAA), який висловив стурбованість повенями, що почастішали, і штормами у результаті зміни клімату.

За даними американського Національного кліматичного центру, комбінована температура землі та світового океану в 2010 році перевищила середній рівень у 20-у столітті на 1,12 градуса за Фаренгейтом (0,62 градуса за Цельсієм), побивши попередній температурний рекорд, встановлений у 2005 році, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Рейтер.

Незважаючи на холодну зиму в США та Європі, в 2010 році багато держав, включаючи Росію та Пакистан, серйозно постраждали від жари та повеней. З середини червня до середини серпня незвичайно теплі повітряні течії охопили північну і західну частини Росії і спрямувалися в південну частину Пакистану. Така картина зберігалася протягом кількох тижнів, принісши в Росію безпрецедентну двомісячну жару, що знищила частину посівів пшениці, і викликала руйнівні повені у Пакистані наприкінці липня.

Дані NOAA базуються на дослідженні температур з початку 1880 року.


13 січня 2011, 15:58
Схожі новини


Отруєння на танкері «Магус»: помер другий український моряк

Закарпатські рятувальники допомагали колегам з Івано-Франківська транспортувати травмовану туристку (фото)

За тиждень в Україні втопилися 30 людей

Пожежі на Канарах: влада заявила про безпрецедентну екологічну трагедію

У Латориці знайшли труп чоловіка

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину