Рубрика: Надзвичайне

13 січня

На Закарпатті через різкі перепади температури руйнуються пам'ятки архітектури часів Австро-Угорщини

foto

Рештки пам’яток австро-угорської архітектури сипляться закарпатцям на голови.

Штукатурка сиплеться буквально всюди, у всіх містах – в Ужгороді, Мукачеві та Берегові. Цегла зі стін падає на тротуар, загрожуючи життю та здоров'ю перехожих. Крім того, подібне явище відмічено і на 30-40-літніх «хрущовках». Повз них тепер теж небезпечно.

«Так, це сталося через те, що вода під час морозів замерзла в тріщинах, а тепер настала відлига, і все стало розвалюватися», – говорить в Мукачеві працівник комунальних служб Іван. «Ми зобов'язані все привести в порядок до обласного фестивалю вина, який розпочнеться 14 січня», – говорить він. Але роботи з усунення архітектурної катастрофи ведуться тільки в центрі міста, в інших частинах – затишшя. Люди змушені просто обходити небезпечні ділянки, далеко не всі з них обгороджені.

В управліннях архітектури кажуть, що за станом будівель повинні стежить їхні власники. Багато старовинних будинків приватизовані, але їхні господарі не збираються усувати неполадки. Тому цеглини у будь-який момент можуть посипатися на голови перехожих. Хто за це буде відповідати – незрозуміло.

Delfi


13 січня 2011, 13:37
Схожі новини


Отруєння на танкері «Магус»: помер другий український моряк

Закарпатські рятувальники допомагали колегам з Івано-Франківська транспортувати травмовану туристку (фото)

За тиждень в Україні втопилися 30 людей

Пожежі на Канарах: влада заявила про безпрецедентну екологічну трагедію

У Латориці знайшли труп чоловіка

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину