Рубрика: Надзвичайне

13 січня

На закарпатських річках Боржаві та Тересві триває ліквідація наслідків грудневого паводку

foto

Протягом 12 січня міжрайонні управління водного господарства виконували першочергові роботи по ліквідації наслідків грудневого паводку на наступних об'єктах:

- р.Боржава, с.Боржавське Виноградівського району - відбудова пошкодженої дамби. Задіяно землерийної техніки і вантажного транспорту 21 одиниць, аварійна бригада - 42 чоловіка, об'єм виконаних робіт від початку будівництва - 850 м3;

- р.Тересва, с.Вільхівці Тячівського району - продовжуються роботи по відновленню зруйнованої правобережної дамби та берегоукріплення. Роблять перемичку від с. Терново до с. Вільхівці. Задіяно землерийної техніки і вантажного транспорту - 6 одиниць, аварійна бригада - 9 чоловік, об'єм виконаних робіт за добу - 500 м3, від початку будівництва - 10985м3, роботи тривають.


Робота насосних станцій: працюють 9 насосних станцій Латорицької та Берегівської осушних систем. За добу перекачано 582 100м3 паводкового стоку.

Начальник відділу протипаводкового захисту Т.Н.Мирочник, Закарпатський облводгосп


13 січня 2011, 11:09
Схожі новини


За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували чотири ДТП

Під завалами коледжу в Одесі виявлено тіла ще двох загиблих

У словацькому Прешові стався вибух газу у багатоповерхівці (ФОТО)

Мешканець Тячівщини дістав траму руки в результаті замикання електропроводів автомобіля

Зросла кількість постраждалих від пожежі в Одесі

їїїїїїїї...

uhuhij
13 січня 2011, 12:42

се чисто по закарпатськи будувати перемичку поперек ріки так як ТЕРНОВО і ВІЛЬХІВЦІ на різних берегах р ТЕРЕСВА так і топить потім всіх крім молдованів бо вони теж так будують але лиш в анекдотах а гуцули в наяву читайте вище сміх і годі

Прокоментуй новину