Рубрика: Надзвичайне

18 серпня

Сміття в Карпатах — "пам’ятник" нашому халатному ставленню до природи

foto

Коли мова йде про екологію та природні ресурси району, то, як правило, всі згадують несанкціоновані вирубки лісів. Якщо дана проблема якось вирішується, то інша ще навіть не підіймалася на належному рівні. Мова йде про “пластиковий рай”, що утворився на берегах водосховища “Мерешор” неабиякими потугами, як мовиться, всім миром жителів Тереблянської долини.

Все, що встигли випити за немаленький період мешканці Синевирської Поляни та Синевира, Негрівця і Колочави, можемо з легкістю знайти в заплавах водосховища в якості пустих пластикових пляшок. Все сміття від життєдіяльності, залишене селянами на берегах Тереблі, річка несе в “Мерешор”. Колись Теребля допомагала бокарашам сплавляти ліс, а тепер служить своєрідним сміттєпроводом до звалища-водосховища.

Не так давно на допомогу нам, жителям Міжгірського району, прибули студенти столичних вузів, які збирали на берегах Тереблі і “Мерешора” сміття. Звичайно, акція мала демонстративний та повчальний характер, бо, щоб прибрати водосховище, потрібні неабиякі ресурси. Але навіть те, що назбирали студенти, вивезти поки не вдалося. Минуло вже кілька тижнів, а сміття у поліетиленових кульках і досі “прикрашає” узбіччя дороги у Колочава-Мерешорі. Мабуть, відповідальні особи сподіваються, що Теребля вийде з берегів і понесе сміття на звичне місце — у водосховище. А поки що ці лантухи сміття стоять на дорозі, як пам’ятник нашому халатному ставленню до природи Карпат.
 


18 серпня 2010, 8:38
Андрій ГОЛОДНЯК, Фото автора, "Верховина"Схожі новини


У 346 закладах освіти Закарпатської області провели перевірки

Ужгородські патрульні виявили водія, який вчинив ДТП і поїхав з місця події (ВІДЕО)

Вночі в Ужгороді спалахнула пожежа в багатоквартирному будинку (ФОТО)

На Хустщині застряг вантажний автомобіль

Cловаччина зареєструвала новий максимум заражень коронавірусом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено