Рубрика: Політика

06 серпня

Ужгородський водоканал подав документи до Нацкомісії для підвищення тарифу

foto

Нині він становить 12.60

КП «Водоканал м. Ужгород» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем

Необхідність встановлення тарифів

Підприємство підготувало матеріали та розрахунки планових витрат на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та подало їх на розгляд  до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг.

Обґрунтування планових витрат

У діючих тарифах  на послуги  централізованого водопостачання (8,17 грн. м³ з ПДВ) та водовідведення  ( 4,43 грн. м³ з ПДВ), встановлених Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 888 від 26.03.2015р. не передбачені статті на покриття витрат, які пов’язані з наданням послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) таких як: демонтаж, транспортування, повірку і монтаж існуючих приладів обліку; витрати, пов’язані з виготовленням розрахункових документів, оплатою послуг єдиних розрахункових та інформаційно-обчислювальних центрів; витрати на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів за надання послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення; витрати на оплату праці персоналу, що безпосередньо здійснює збут послуг споживачам-жителям багатоквартирних будинків, та інші витрати які виникають у процесі надання таких послуг. Статтею10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» передбачено, що  тарифи на комунальні послуги суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих планованих витрат на їх виробництво з урахуванням планованого прибутку. Виходячи з вище наведеного, КП «Водоканал м. Ужгорода» обрахувало економічно обґрунтовані витрати на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. В  результаті очікувана вартість  надання одиниці послуг з централізованого постачання холодної води становить - 9,06 грн./м³  з ПДВ,  водовідведення  -  4,90 грн./м³ з ПДВ.

Водоканал м. Ужгород


06 серпня 2015, 11:46
KarpatnewsСхожі новини


Партію контрабандних сигарет виявили у позашляховику з дипломатичними номерами (ФОТО, ВІДЕО)

На Закарпатті СБУ блокувала збут фальсифікованого алкоголю на більше ніж 15 мільйонів гривень

Зеленський звільнив главу свого Офісу Богдана

Поліція Мукачівщини розшукує безвісти зниклу жінку

Мукачівські патрульні виявили у чоловіка, ймовірно, наркотичні речовини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину