Рубрика: Надзвичайне

17 серпня

Лист Джона Леннона передали адресатові через 34 роки

foto

У серпні 2010 року вперше оприлюднили лист, який Джон Леннон відправляв Джоном Ленноном фолк-виконавцю Стіву Тілстону в 1971 році.

Це був лист-відповідь на інтерв'ю, яке дав Тілстон музичному журналу ZigZag. Леннон надіслав своє послання в редакцію видання, і в 1971 році воно не дійшло до адресата. Пізніше лист купив північноамериканський колекціонер. Близько п'яти років тому він зв'язався з Тілстоном і показав йому листа. У результаті музикант зміг прочитати записку Леннона тільки через 34 роки після її відпривки.

В інтерв'ю ZigZag Тілстон, якому тоді був 21 рік, казав, що не хотів би розбагатіти. На думку музиканта, достаток негативно позначився б на його здатності писати гарні пісні. У відповідь на це Леннон написав, що "достаток не змінює ваше життя так, як ви припускаєте". "Різниця тільки в тому, що вам більше не доводиться замислюватися про гроші, їжу, дах над головою і тому подібні речі. Все решта - емоції, відносини - залишається тим самим", - написав Джон.

 Йоко Оно підтвердила, що пам'ятає, як Леннон писав листа. "Для Джона лист був особливим - адже він писав своєму колезі-музикантові. Тому він постарався зробити так, щоб воно не виглядало як проповідь", - розповіла вона. 


17 серпня 2010, 17:35
The Daily TelegraphСхожі новини


У 346 закладах освіти Закарпатської області провели перевірки

Ужгородські патрульні виявили водія, який вчинив ДТП і поїхав з місця події (ВІДЕО)

Вночі в Ужгороді спалахнула пожежа в багатоквартирному будинку (ФОТО)

На Хустщині застряг вантажний автомобіль

Cловаччина зареєструвала новий максимум заражень коронавірусом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено