Рубрика: Кримінал

05 січня

На Чопській митниці у художниці-німкені вилучили ...73 картини!

foto

73 картини, які художниця з Німеччини вчасно не вивезла з України, затрималися в Чопі до рішення суду.

Ще 19 вересня громадянка Німеччини ввезла до України через митний пост «Тиса» Чопської митниці 73 художні роботи. Акварелі, офорти та картини, написані маслом, загально вартістю 270 659 гривень німецька художниця транспортувала на виставку в одному міст сходу України. Працівникам митниці вона подала пакет документів, згідно якого художні полотна слідували до нашої країни в режимі тимчасового ввезення в термін до 15 листопада 2010 року.

Однак взятих перед митницею зобов’язань власниця не дотрималася і картини вчасно не вивезла. Документи щодо продовження терміну перебування полотен на території України, або зміни митного режиму вона також не оформила. Самі ж художні полотна 4 січня працівники митного поста «Тиса» Чопської митниці виявили під час здійснення митного контролю мікроавтобусу марки «Мерседес-Бенц». Водій мікроавтобуса, наш співвітчизник, який мав доручення на їхнє вивезення, також не надав митникам жодних документів про продовження терміну перебування робіт на території України.

Таким чином громадянка Німеччини порушила митне законодавство України. Згідно статті 348 Митного Кодексу України товари, які були тимчасово ввезені на митну територію України під зобов`язання про зворотнє вивезення, мають бути вивезені за межі території України у встановлений термін. Працівники митниці склали протокол про порушення митних правил, а роботи до рішення суду вилучили. Якщо провину буде доведено, власницю полотен чекатиме штраф , або конфіскація полотен.

Теги:
    митниця
    картини

Прес-служба Чопської митниці


05 січня 2011, 12:40
Схожі новини


Більше 1 млн грн штрафу сплатить контрабандист, якого затримали на Закарпатті

На Рахівщині у чоловіка вкрали документи та ключі від авто

3,5 проміле - у Берегові поліція зупинила нетверезого водія

На Закарпатті патрульні виявили факт незаконного перевезення деревини

У центрі закарпатського райцентру сталася стрілянина, - соцмережі (ФОТО)

їїїїїїїї...

митник
05 січня 2011, 12:47

не заплатили таможникам тому забрали

гуцул
05 січня 2011, 13:37

дебелізм. і оті суки хочуть в европу??? піде ця країна в жо....

Прокоментуй новину