Новини суспільства

08 серпня

В Гонконге начались съемки первого порнофильма в 3D

Группа гонконгских кинопроизводителей приступила к съемкам первого порнографического фильма с применением технологии 3D. Об этом сообщает Associated Press со ссылкой на воскресный номер газеты South China Morning Post.

Прочитати новину
08 серпня

Абитуриенты должны до 10 августа определиться, где учиться

Абитуриенты должны до 10 августа включительно подать оригиналы документов для поступления в избранное высшее учебное заведение.

Прочитати новину
08 серпня

80 лет спустя автопробег снова ударит «по бездорожью и разгильдяйству»

Знаменитому пробегу экипажа "Антилопы Гну" под предводительством гражданина О. Бендера посвящается юбилейный автопробегпо маршруту Харьков - Одесса. Он состоится 14-17 августа 2010 года.

Прочитати новину
08 серпня

Reebok и Келли Брук раззадорили британцев

Некоторые недовольны новыми рекламными плакатами.

Прочитати новину
08 серпня

Міжнародні мисливські "Фестини Діани" відбулися у Львові

Вчора, 7 серпня, у Львові в Шевченківському гаї відбувся перший міжнародний фестиваль мисливців та любителів природи «Фестини Діани». На фестиваль до Львова з'їхалися мисливці та шанувальники природи з Білорусі, Росії, Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини.

Прочитати новину
08 серпня

Закарпаття пропонує туристам відпочинок на будь-який смак (ФОТО)

Найзахідніший регіон України може запропонувати своїм відвідувачам розваги на будь-який смак - і архітектурні пам'ятки, і історичні місця, і різноманітні кулінарні принади.

Прочитати новину
08 серпня

У Китаї створили автобус майбутнього: затори його не лякають (ВІДЕО)

У Китаї розроблений електричний супер-автобус. Йому не страшні автомобільні пробки, а перевозити він може до 1200 пасажирів одночасно. Вже незабаром автобус майбутнього з'явиться на вулицях Пекіна.

Прочитати новину
07 серпня

«Гасова лямпа» та «Мазох» у Львові нелегітимні

Прочитати новину
07 серпня

СВІТСЬКА ХРОНІКА: Боярський подарував доньці квартиру за 12 мільйонів

Знаменитий "мушкетер" Михайло Боярський зробив донечці Лізі щедрий весільний подарунок. Як з'ясувало видання "Life Showbiz", актор купив молодятам квартиру на Невському проспекті у Санкт-Петербурзі. Вартість помешкання - близько 12 мільйонів рублів.

Прочитати новину
07 серпня

CВЕТСКАЯ ХРОНИКА: Сандра Баллок стала самой богатой актрисой Голливуда

Личная и профессиональная Жизнь Сандры Баллок в этом году оказалась очень насыщенной. Актрисе удалось не только получить Оскар, развестись, но и возглавить список самых высокооплачиваемых актрис Голливуда

Прочитати новину
«1...53085309[5310]53115312...5321»