Новини суспільства

04 серпня

На Закарпатті талонів "Техогляду-2010" на всіх не вистачає...

В липні побільшало звернень громадян в обласну адміністрацію з питань проходження власниками автомобілів техогляду. Люди скаржаться на величезні черги у відділеннях ДАІ та брак техталонів. У середу, 4 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів робочу нараду з виконувачем обов’яків начальника відділу ДАІ в Закарпатській області Юрієм Вейкаєм, під час якої і йшлося про вирішення цих проблем.

Прочитати новину
04 серпня

Усі походи зі збереження річки Тиса починаються на Закарпатті

Відомого спортсмена-екстремала з Угорщини Гідвейгі Уштош Пала недаремно називають «амбасадором» (послом) Тиси. Він – ініціатор потужної міжнародної кампанії, спрямованої на збереження величної річки, яка прямує свої води п’ятьма європейськими країнами: Україною, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Сербією.

Прочитати новину
04 серпня

Синдром курортного «похмелья»

Овербукинг: «перебрал» оператор, а страдают туристы Алина ПОЛИЩУК За судьбами украинских туристов, застрявших на турецких пляжах по вине Karya Tour, следила вся страна. Почти 2 тысячи украинцев столкнулись с проблемами на чужбине, еще около 4 тысяч ждут возвращения средств за выкупленные туры, в которые они уже не отправятся. Впрочем, банкротство турфирмы или гостиницы хоть как-то, но можно понять. Гораздо обиднее, когда в испорченном отдыхе виновата обычная жадность игроков рынка. Прошлый год, судя по отзывам на туристических интернет-форумах, стал едва ли не рекордным в плане неоправданных надежд целой армии обманутых путешественников, которые столкнулись с практикой авиационного или отельного овербукинга. Особенно этим негативным явлением грешат массовые направления.

Прочитати новину
04 серпня

Канделаки провела отпуск в Италии, а Логинов - на Бали

Как отдыхают телезвезды.

Прочитати новину
04 серпня

Житель Закарпаття 4-й тиждень не може повернути посвідчення водія, вилучене прикордонною поліцією Румунії

Четвертий тиждень житель закарпатського Солотвина Павло Марина намагається повернути своє посвідчення водія, яке вилучила прикордонна поліція Румунії, назвавши чомусь підробленим. Четвертий місяць щонайменше десяток солотвинців пробують довести своє право на перетин українсько-румунського кордону без образ та принижень з боку європейських поліцаїв...

Прочитати новину
04 серпня

Инфляция подпрыгнет осенью

Аналитики говорят о том, что осенью в Украине ожидается скачок инфляции. Институт Горшенина провел экспертный опрос о справедливости подобных прогнозов, а также о том, какое влияние инфляция и разговоры о ней окажут на местные выборы.

Прочитати новину
04 серпня

Чому так довго оформляють закордонний паспорт?

Закарпатці цікавляться: Чому, щоб отримати закордонний паспорт потрібно так довго чекати (35 робочих днів у кращому випадку)? Або чи є сенс переплачувати вдвічі, щоб прискорити справу?

Прочитати новину
04 серпня

Власних корів і свиней вирощують розумово відсталі люди на Закарпатті

За цими людьми наглядають педагоги, лікарі й трудові інструктори. Для них написані спеціальні навчальні програми та курси реабілітації. Серед них є чимало круглих сиріт, яких навряд чи колись усиновлять. Для них існують єдині і найефективніші ліки – фізична праця. А на дозвіллі – творча.

Прочитати новину
04 серпня

Закарпатський електромеханік вже майже 30 років ...літає у небі!

У 45 років життя лише починається. У цьому переконався Валентин Токарєв, електромеханік ЗОДТРК «Тиса-1», який почав... літати! І нині, у 73, Валентин не полишає свого хобі вже майже 30 років. Він пішов навіть далі: створив перший та єдиний на Закарпатті авіаційний спортивнотехнічний клуб «Авіс».

Прочитати новину
04 серпня

В Ужгороді новий хірургічний корпус обласної лікарні готовий на 55 %

У вівторок, 3 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко ознайомився із ходом робіт зі зведення багатоповерхової житлової забудови, що по вулиці Університетська, а також із роботами, що ведуться в хірургічному корпусі обласної клінічної лікарні в Ужгороді.

Прочитати новину
«1...52265227[5228]52295230...5235»