Новини суспільства

04 серпня

Волонтери з-за кордону розповіли дітям закарпатців про В’єтнам та Індонезію

20 та 21 липня у таборах відпочинку Перечинського району «Барвінок» та ЛОК «Карпати» волонтери міжнародної молодіжної організації «AIESEC» з Індонезії та В’єтнаму, спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Перечинського РЦЗ та Центру соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації провели тренінги на тему: «Культура та розвиток Індонезії та В’єтнаму».

Прочитати новину
04 серпня

Закарпатське село Ракошино має цікаву історію та геральдику

Це село на Мукачівщині із п’ятитисячним населенням розташоване обабіч автотраси Чоп—Київ за дев’ять кілометрів від райцентру.

Прочитати новину
04 серпня

Заповідні Карпати "приросли" 4 ботанічними заказниками

Сесією Закарпатської обласної ради від 8 липня 2010 року №1143 прийнято рішення оголосити об’єктами природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічні заказники місцевого значення без вилучення земель від землекористувачів:

Прочитати новину
04 серпня

Молоко, баклажани та брокколі допомагають кинути палити

Завзятим курцям, які перепробували різні способи кинути палити, слід звернути увагу на те, що вони їдять. Виявляється, невеликі зміни в щоденному раціоні можуть зробити боротьбу з курінням більш ефективною.

Прочитати новину
04 серпня

В Украине появится частная ветеринарная медицина

Государственный комитет Украины по ветеринарной медицине планирует до 1 декабря 2010 года подать в Верховную Раду законопроект о частной ветеринарной медицине. Об этом во время пресс-конференции заявил глава Госкомитета Иван Бисюк.

Прочитати новину
04 серпня

Ужгород прагне стати по-справжньому європейським містом (ВІДЕО)

Утримувати місто в належному стані міська рада повинна за будь-яких ситуацій та погодних умов. Ужгородські комунальні служби, вже протягом кількох останніх тижнів наполегливо та активно працюють над виконанням програми, що була ухвалена на черговій сесії Ужгородської міської ради, після прийняття державного бюджету України на 2010 рік.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті відзначили День Боржавської вузькоколійки

1 серпня 2010 року кілька десятків прихильників «малої» залізниці в неформальній обстановці зібралися на залізничній станції Хмільник для відзначення Дня Боржавської вузькоколійки. Для цього о 9.00 з депо м.Берегово виїхав спеціальний поїзд в напрямку ст. Іршава з групою ентузіастів - членів клубу любителів вузькоколійок Угорщини на чолі з Тібором Бачинським, працівниками залізниці разом з начальником депо Берегово Емеріхом Гейруш та жителями міста Берегова.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті волонтери впродовж тижня доглядатимуть за гірським лісом

Швейцарсько-українська ініціатива "Бергвальдпроект" пропонує чотирьом кандидатам долучитися до каманди волонтерів, що доглядатимуть упродовж тижня за гірським лісом.

Прочитати новину
04 серпня

Європа дасть Україні мільярд євро на дороги

450 мільйонів євро готовий виділити Україні Європейський Банк Реконструкції та Розвитку.

Прочитати новину
03 серпня

Повалій розповіла, як Ліхута "вкрав" її з сім'ї, а свекруха обробила сина

Співачка Таїсія Повалій та продюсер Ігор Ліхута, як відомо, тандем сімейно-робочий. Після того, як у 90-ті роки минулого століття парочку зв‘язала музика, між ними виник бурхливий роман. Про те, як відома білявка закохалася у свого нинішнього чоловіка, і як пішла від колишнього вона розповіла у новому інтерв‘ю.

Прочитати новину
«1...52205221[5222]52235224...5228»