Новини суспільства

05 серпня

В Украине, в отличие от России, хлеб не подорожает

Такое мнение высказал эксперт Института Горшенина Владимир ЗАСТАВА, комментируя информацию о прогнозируемом повышении цен на хлебо-булочные изделия осенью текущего года.

Прочитати новину
05 серпня

Мінеральна вода — секрети вибору

Мінералка – навіть слово це уже охолоджує у спеку. Та й восени чи взимку мінеральна вода на нашому столі - бажаний гість.

Прочитати новину
05 серпня

На Воловеччині на газифікацію приватних будинків виділили 20 тис. грн.

Заступник голови Воловецької районної державної адміністрації Михайло Урдинець провів засідання комісії з освоєння коштів програми "Власний дім".

Прочитати новину
05 серпня

Закарпаття претендує на кілька грантових проектів ЄС

У четвер, 5 серпня, у Закарпатській обласній державній адміністрації відбулася нарада, де розглядалися питання розробки та участі в грантових проектах Євросоюзу.

Прочитати новину
05 серпня

Ряди закарпатської міліції поповнили 64 випускники вузів МВС

Такий великий колектив як міліція повинен постійно оновлюватися, аби ефективно працювати й виконувати поставлені перед працівниками органів внутрішніх справ завдання. Від правильного кадрового підбору залежить якщо не все, то багато.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті відбувся конкурс краси "Блондинки проти брюнеток" (ФОТО)

У готельно-ресторанному комплексі "Камелот" відбувся оригінальний конкурс краси "Блондинки проти брюнеток". Окрім того, що учасниці змагалися в інтелектуальних, музичних та танцювальних конкурсах, вони мали нагоду позмагатися і у справжніх фізичних конкурсах.

Прочитати новину
05 серпня

На Закарпатті освячено новий православний жіночий монастир

Освячено перший на Перечинщині монастир Мукачівської єпархії Української православної церкви Московського патріархату. Його названо на честь рівноапостольної Марії Маґдалини.

Прочитати новину
04 серпня

На Закарпатті талонів "Техогляду-2010" на всіх не вистачає...

В липні побільшало звернень громадян в обласну адміністрацію з питань проходження власниками автомобілів техогляду. Люди скаржаться на величезні черги у відділеннях ДАІ та брак техталонів. У середу, 4 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів робочу нараду з виконувачем обов’яків начальника відділу ДАІ в Закарпатській області Юрієм Вейкаєм, під час якої і йшлося про вирішення цих проблем.

Прочитати новину
04 серпня

Усі походи зі збереження річки Тиса починаються на Закарпатті

Відомого спортсмена-екстремала з Угорщини Гідвейгі Уштош Пала недаремно називають «амбасадором» (послом) Тиси. Він – ініціатор потужної міжнародної кампанії, спрямованої на збереження величної річки, яка прямує свої води п’ятьма європейськими країнами: Україною, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Сербією.

Прочитати новину
04 серпня

Синдром курортного «похмелья»

Овербукинг: «перебрал» оператор, а страдают туристы Алина ПОЛИЩУК За судьбами украинских туристов, застрявших на турецких пляжах по вине Karya Tour, следила вся страна. Почти 2 тысячи украинцев столкнулись с проблемами на чужбине, еще около 4 тысяч ждут возвращения средств за выкупленные туры, в которые они уже не отправятся. Впрочем, банкротство турфирмы или гостиницы хоть как-то, но можно понять. Гораздо обиднее, когда в испорченном отдыхе виновата обычная жадность игроков рынка. Прошлый год, судя по отзывам на туристических интернет-форумах, стал едва ли не рекордным в плане неоправданных надежд целой армии обманутых путешественников, которые столкнулись с практикой авиационного или отельного овербукинга. Особенно этим негативным явлением грешат массовые направления.

Прочитати новину
«1...52145215[5216]52175218...5223»