Новини суспільства

18 серпня

Українці знову повезли гроші до Туреччини (ВІДЕО)

Так, за даними турецького посольства в Україні, лише у червні потік вітчизняних відпочивальників до Туреччини зріс на 0,5%, порівняно із відповідним періодом минулого року.

Прочитати новину
18 серпня

Мифы об образовании, или Что мешает учиться и обучать?

«Способность человека проявляется ровно настолько, насколько он может учиться и знать. А дать в его распоряжение технологии обучения, которые действительно работают – является залогом его успеха» ( Л. Рон Хаббард).

Прочитати новину
18 серпня

В Китае 6-летняя девочка стала миллионершей

В Китае 6-летняя У Циньи стала миллионершей и самым богатым ребенком-акционером. Ее состояние оценивается в немногим более миллиона юаней (больше 154 тысяч долларов).

Прочитати новину
18 серпня

Опришки заховали у Карпатах чимало скарбів

Десь на початку ХХ століття Гуцульщина на якийсь час стала справжнім Клондайком. Авантюристи з Австро-Угорщини, розпалені публікаціями одіозного Леопольда Захер-Мазоха про Олексу Довбуша, розкопували Карпати, сподіваючись відшукати легендарні опришківські скарби. Спритники, звичайно, практично нічого не знаходили.

Прочитати новину
18 серпня

Угорськомовне Берегово буде називатися по-довоєнному — Берегсас?

На липневій сесії депутати Берегівської міськради несподівано, але майже одностайно проголосували за рішення щодо перейменування або повернення місту Берегово його довоєнної назви – Берегсас. І це без усенародного обговорення і пропозицій, без особливих мотивацій, не кажучи вже про референдум, який мав би бути обов"язковим у такій важливій справі.

Прочитати новину
18 серпня

У Мукачеві відбувся фестиваль для людей з вадами зору

«Мукачево запрошує друзів» отримав фестиваль людей з вадами зору, який у вівторок відбувся в міському Будинку культури. Головним завданням на подібних форумах є зустрічі та спілкування, а дехто навіть знайшов тут свою другу половинку. Саме в стосунках між цими людьми можна відчути щирість і тому разом вони почуваються щасливими.

Прочитати новину
18 серпня

Закарпатське селище відзначить поважний вік — 601-й день народження

19 серпня у Великоберезнянському районі Закарпаття відбудуться урочистості з нагоди 601-ї річниці селища Великий Березний.

Прочитати новину
18 серпня

На місці веж-близнюків у Нью-Йорку буде мечеть

У Нью-Йорку тривають суперечки щодо будівництва мечеть у на місці, де стояли вежі-близнюки Всесвітнього торговельного центру.

Прочитати новину
18 серпня

Українці стали активніше відкладати на пенсію

Кількість учасників відкритого недержавного пенсійного фонду "ОТП Пенсія" в січні-червні зросла в 1,3 разу, а вартість його чистих активів - в 2,7 разу.

Прочитати новину
18 серпня

Есть ли секс в космосе?

Общественность давно интересует вопрос, есть ли секс в космосе. На Международной космической станции работают не только мужчины, но и женщины. А весной этого года на МКС одновременно присутствовало 4 дамы: американки Дотти Меткалф-Линденбургер, Стефани Уилсон, Трейси Колдвелл-Дайсон и японка Наоко Ямазаки.

Прочитати новину
«1...51965197[5198]51995200...5227»