Новини суспільства

23 серпня

Програми святкування 19-го Дня Незалежності в головних містах України

Святкування цьогорічного Дня Незалежності в багатьох містах України розпочнеться ще в суботу, офіційно ж вихідними будуть три дні - з 22 до 24 серпня. "Українська правда. Життя" підготувала загальні програми святкування 19-го Дня Незалежності в головних містах України, щоб кожен охочий зміг вибрати для себе святкування до смаку .

Прочитати новину
23 серпня

ТОП-10 молодильних напоїв сучасності

Що пити, щоб не старіти і не хворіти. Свіжовичавлені соки, морси, трав`яний чай і кефір - кращі джерела молодості і краси.

Прочитати новину
23 серпня

Над Ужгородом замайоріли прапори... (ФОТО, ВІДЕО)

У понеділок, 23 серпня, на Закарпатті відзначили День державного прапора України. В урочистостях, що відбулись перед будівлею обласної адміністрації, взяли участь очільник краю Олександр Ледида, голова облради Михайло Кічковський, керівники правоохоронних органів, начальники обласних управлінь, закарпатці.

Прочитати новину
23 серпня

Установлен точный возраст Солнечной системы

Ученым удалось установить более точный возраст Солнечной системы. В этом им помогло исследование структуры, найденной в метеорите. Подобные образования возникли в процессе охлаждения газов для формирования нашей звезды и планет.

Прочитати новину
23 серпня

У Києві на мосту Патона розвернуть 1700 м синьо-жовтої стрічки

Сьогодні, 23 серпня, у Києві на мосту Патона партія "За Україну!" проведе акцію "Найдовша синьо-жовта стрічка України" на честь святкування Дня національного прапора України.

Прочитати новину
23 серпня

Закарпатці! Державний прапор треба поважати...

Любов до Батьківщини, до рідної держави не може бути абстрактною і повинна проявлятися в конкретних діях. Тому повагу до Прапора, який є державним символом, можна рахувати однією з таких.

Прочитати новину
23 серпня

В Ужгороді змагалися богатирі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Ужгороді дев’ятеро богатирів демонстрували свою силу в міжнародному турнірі «Карпатський медвідь». Могутні чоловіки з Західної України та Словаччини змагалися у семи видовищних турах. Захоплені глядачі вражені силою волі здорованів, витривалістю та їхнім прагненням до перемоги. Під пекучим сонцем, богатирі щохвилини демонстрували свою бійцівську наполегливість. Організатори турніру здивували різноманітністю вправ, яких немає на традиційних міжнародних змаганнях.

Прочитати новину
23 серпня

Юрій Мигалина, ректор МДУ: "Головне — за будь-яких ситуацій залишатися людиною"

Починаючи з епохи Відродження, освіта постає способом входження до культури, світу, спілкування з іншими людьми, а також засобом створення свого власного обличчя, образу, особистості. Саме освіта є найважливішою ланкою реалізації загальної мети виховання.

Прочитати новину
23 серпня

У Черкасах після ремонту відкрили Міст закоханих

Після ремонтних робіт, які тривали більше місяця, відбулося святкове відкриття святкове відкриття Мосту закоханих, повідомили у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Прочитати новину
23 серпня

Мелодрамы вредят психике

Австралийские и шотландские ученые пришли к заключению, что просмотр романтических комедий и мелодрам является самой настоящей катастрофой для любовных отношений девушек и молодых женщин, сообщает delfi.ua

Прочитати новину
«1...51835184[5185]51865187...5227»