Новини суспільства

27 серпня

Поблизу Індонезії знайшли чотириногу рибу

Під час дослідження морського дна поблизу Індонезії, вченим вдалося знайти близько 40 видів досі невідомих рослин та тварин.

Прочитати новину
27 серпня

В Івано-Франківську у неділю буде "Свято хліба"

29 серпня у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка в Івано-Франківську відбудеться «Свято хліба». Організовують його виконавчий комітет та Гільдія приватних пекарів та кондитерів міста. Про це сьогодні, 27 серпня, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Прочитати новину
27 серпня

В Ужгороді пам’ятник Леніна ...переплавлять на єпископа Андрія Бачинського

Сьогодні, 27 серпня, на сесії Ужгородської міської ради депутати більшістю голосів прийняли рішення про безкоштовну передачу статуї Володимира Леніна, яка колись стояла на нинішній площі Народній, Мукачівській греко-католицькій єпархії.

Прочитати новину
27 серпня

Медосмотр в школах станет обязательным

Кабинет министров Украины принял решение об обязательном прохождении медицинского осмотра в школах, сообщил министр образования и науки Украины Дмитрий Табачник.

Прочитати новину
27 серпня

В Украине нелегальные мобильники начнут отключать в декабре

Национальная комиссия по вопросам регулирования связи (НКРС) снова перенесла сроки отключения нелегально ввезенных в Украину мобильных телефонов. Об этом сообщил член НКРС Владимир Зверев.

Прочитати новину
27 серпня

Сесія Закарпатської облради схвалила Програму будівництва доступного житла

Рішення про Регіональну програму будівництва (придбання) доступного житла в Закарпатській області на 2010-2015 роки з загальним обсягом фінансування на суму понад 1 млрд. грн. ухвалили сьогодні під час 31 сесії V скликання депутати Закарпатської обласної ради.

Прочитати новину
27 серпня

Закарпатські депутати розширили територію міста Тячів

На сьогоднішньому засіданні Закарпатської обласної ради депутати погодили проект землеустрою щодо зміни та встановлення межів міста Тячів, додатково включивши до його території земельні ділянки площею 1380,109 га та встановивши межі населеного пункту загальною площею 1993,341 га.

Прочитати новину
27 серпня

Симоненко пропонує заборонити підвищувати тарифи ЖКГ

Голова фракції Комуністичної партії у Верховній раді Петро Симоненко пропонує парламенту доручити Кабінету міністрів заборонити підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ і електроенергію, що споживаються в побуті.

Прочитати новину
27 серпня

Порнозвезды поднимают экономику Голливуда

Ночные клубы Голливуда для повышения рейтинга своих заведений стали приглашать звезд порноиндустрии. Речь не идет о банальном стриптиз-шоу или, тем более, обслуживании клиентов. Красотки без комплексов просто присутствуют среди гостей, развлекая их относительно невинным образом. Они могут быть одеты более вызывающе, чем прочие дамы. Но в остальном они мало отличаются от других гостей.

Прочитати новину
27 серпня

Біобатарейки зможуть працювати на лимонаді

Майбутні біопаливні батареї зможуть працювати на рідинах з високим вмістом цукрів й навіть рослинному маслі.

Прочитати новину
«1...51765177[5178]51795180...5235»