Новини суспільства

24 серпня

В Саудовской Аравии виновного по решению суда парализуют

Наказание планируют применить к парню, ударившему человека ножом. Ранение вызвало полный паралич. Суд постановил, что некоторые больницы страны могут повредить спинной мозг человека, полностью его при этом обездвижив.

Прочитати новину
24 серпня

Самое дешевое в мире авто разработают в Китае

Китайская компания Zotye Holding Group разработает автомобиль, стоимость которого составит меньше 20 тысяч юаней (2,9 тысячи долларов). Седан, предназначенный для внутреннего рынка, станет самым дешевым автомобилем не только в Китае, но и в мире.

Прочитати новину
24 серпня

Соя сделает женщин стройнее и сексуальнее. Вперед - за колбасой!

Ученые выяснили, что употребление сои полезно для представительниц прекрасного пола. Оказывается, в этом растении содержатся фитоэстрогены - растительные аналоги женских гормонов.

Прочитати новину
24 серпня

Українка стала четвертою красунею на "Міс Всесвіт-2010"

Переможницею конкурсу краси "Міс Всесвіт-2010", який пройшов 23-го серпня у Лас-Вегасі, стала 22-річна представниця Мексики Хімена Наваррете. Про це у вівторок повідомляє "Reuters".

Прочитати новину
24 серпня

Екс-"ВІА-Гра" Котова розповіла, як вчилася на "Камасутрі"

Колишня учасниця сексапільного гурту "ВІА Гра" Тетяна Котова перетворилася на "пасторальну пейзанку" для еротичної фотосесії. Пустунка-блондинка розповіла про своє перше знайомство з "Камасутрою" і про брак досвіду у медпрепаратах, що стимулюють ерекцію.

Прочитати новину
24 серпня

Банкам заборонять виселяти проблемних позичальників із заставних квартир

Кабінет міністрів України запропонував внести правки до законопроекту "Про внесення змін до деяких законів (про захист прав кредиторів)". Уряд пішов на такий крок з метою захистити позичальників від апетитів кредиторів.

Прочитати новину
24 серпня

ТВ - День теленезалежності. Святкова телепрограма

19-ту річницю Незалежності телеканали пропонують відзначити переважно без їхньої участі. До уваги глядачів –окремі концерти та трансляції святкових заходів

Прочитати новину
24 серпня

Скільки потрібно коштів на освіту дитини

Навчання в українських вузах обходиться в середньому від 35 до 150 тис. грн. за п'ять років, в зарубіжних університетах воно може коштувати $30-100 тис. на рік.

Прочитати новину
24 серпня

До Дня незалежності міста й села Закарпаття прибирали більше 800 безробітних

Аби причепурити край, влада організувала оплачувані громадські роботи. Такий вид діяльності є одним із напрямів активної підтримки безробітних, який стимулює до продуктивнішого пошуку постійної роботи.

Прочитати новину
24 серпня

Мексиканка стала обладательницей титула "Мисс Вселенная"

"Мисс Вселенная" в этом году стала 22-летняя Химена Наваррете из Мексики. Об этом решении объявлено под занавес 59-го по счету смотра красоты, проходившего в Лас-Вегасе.

Прочитати новину
«1...51765177[5178]51795180...5223»