Новини суспільства

26 серпня

Прикордонний Чоп святкував свій 729-й день народження (ФОТО)

Котрий рік поспіль місто Чоп скликає друзів на відзначення Дня заснування міста. Цього річ святкові заходи відбулись недільного дня, та зібрали довкола себе чимало учасників.

Прочитати новину
26 серпня

Чи існує в Болгарії секс-туризм?

Автор книги "Сучасні види туризму", член Ради правління Варненської туристичної палати Стоян Маринов розказав в інтерв'ю болгарській газеті "Стандарт" про роботу "галузі" секс-туризму в Болгарії, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Прочитати новину
26 серпня

Закарпатська ОДА — на прямому телефонному зв’язку

У вівторок, 31 серпня, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Бушко візьме участь у прямій телефонній лінії «Запитай у влади».

Прочитати новину
26 серпня

Родини із Закарпаття у телепроекті "Міняю жінку" готові їхати куди завгодно

Незабаром на телеканалі «1+1» стартує другий сезон проекту «Міняю жінку», який практично одразу став дуже популярним і викликав хвилю обговорення у суспільстві.

Прочитати новину
26 серпня

Закарпатці одержали можливість безкоштовно встановити охоронну сигналізацію МВС

З нагоди 58-річниці з дня створення Державної служби охорони при МВС України Департамент служби охорони спільно з регіональними підрозділами ДСО з 01 вересня по 31 жовтня 2010 року проводить всеукраїнську акцію «КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ». В ході акції монтаж засобів охоронної сигналізації проводиться БЕЗКОШТОВНО!!!

Прочитати новину
26 серпня

На Закарпатті стартував місячник добровільної здачі зброї

Міліцейські оперативні зведення рясніють повідомленнями про затримання порушників вітчизняного законодавства у сфері обігу зброї.

Прочитати новину
26 серпня

Карпати стануть брендом

В Україні ініціюють створення міжнародного карпатського бренду. Він включатиме в себе торгові марки всіх країн карпатського регіону.

Прочитати новину
26 серпня

Закарпатська влада допомагає ветеранським організаціям краю

Голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида взяв участь у роботі пленуму обласної ради організації ветеранів України в Закарпатській області. Під час засідання, зокрема, розглядались питання покращення допомоги ветеранам області та участі ветеранських організацій у підготовці та проведенні виборів до місцевих рад.

Прочитати новину
26 серпня

Держкомстат повідомив про істотне зниження заборгованості із зарплати в Україні

Станом на 1 серпня цього року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні склала 1,55 млрд грн, повідомив Державний комітет статистики.

Прочитати новину
26 серпня

Ужгород стане містом ...ведмедів? (ФОТО)

Макети кольорових клонів синьо-жовтого клишоногого , встановленого днями на ужгородській площі Поштовій, вже готові. Судячи з усього, вони є предметами особливої гордості мера Ужгорода Сергія Ратушняка.

Прочитати новину
«1...51755176[5177]51785179...5228»