Новини суспільства

22 серпня

Астаф'єва показувала стриптиз попід шторою. ВІДЕО

Попри те, що Даша Астаф‘єва позиціонує себе як співачка, важко закрити очі на модельні таланти дівчини. Та й сама красуня з апетитними формами свої принади не приховує.

Прочитати новину
22 серпня

Украинской армии приказали ежедневно поднимать флаг

Украинским военнослужащим приказали ежедневно поднимать и спускать государственный флаг. Соответствующий приказ, как сообщает УНИАН, подписал министр обороны Михаил Ежель.

Прочитати новину
22 серпня

В Ужгороді носили великі чемодани та перекидали каменюки

В Ужгороді дев’ятеро богатирів демонстрували свою силу в міжнародному турнірі «Карпатський медвідь». Могутні чоловіки з Західної України та Словаччини змагалися у семи видовищних турах. Захоплені глядачі вражені силою волі здорованів, витривалістю та їхнім прагненням до перемоги. Під пекучим сонцем, богатирі щохвилини демонстрували свою бійцівську наполегливість. Організатори турніру здивували різноманітністю вправ, яких немає на традиційних міжнародних змаганнях.

Прочитати новину
22 серпня

Табачник уверен: села на 100% обеспечены интернетом (ВИДЕО)

Министр образования и науки Дмитрий Табачник считает, что использование электронных версий учебников вместо печатных не несет угрозы качеству школьного образования в сельской местности.

Прочитати новину
21 серпня

Китайське телебачення прагне увійти в український ефір. Тільки цього нам ще не вистачало...

Китайське телебачення прагне увійти в український ефір. Про це в інтерв'ю тижневику «2000» заявив Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

Прочитати новину
21 серпня

В Киеве развернут 75-метровый флаг и запустят в небо 7,5 тысяч шариков

В музее под открытым небом "Мамаева Слобода" 23 августа по случаю Дня Государственного флага и Дня Независимости будет развернут самый большой флаг Украины - длиной 75,18 метров, в небо будут запущены 7518 желто-синих шариков.

Прочитати новину
21 серпня

Население Украины за месяц сократилось на 11,9 тыс.

Численность населения Украины на 1 июля сократилась на 11,9 тыс. На 1 июля статистика дает данные о 45 млн, ,859 тыс.818 человек. Месяцем ранее было 45 млн. 871 тыс. 738.

Прочитати новину
21 серпня

Овчарка из Ялты получит нагрудный знак МВД

В милиции Крыма предлагают отметить нагрудным знаком Министерства внутренних дел Украины за успехи на службе в милиции немецкую овчарку по кличке Хельма.

Прочитати новину
21 серпня

Закарпаття відзначає 19-ту річницю незалежності України

У суботу, 21 серпня, в обласній державній адміністрації відбулись урочисті збори громадськості, присвячені Дню незалежності України. У зібранні взяли участь керівники обласних управлінь, правоохоронних органів, депутати першого скликання Верховної Ради України. Вітали присутніх очільник Закарпаття Олександр Ледида і голова обласної ради Михайло Кічковський.

Прочитати новину
21 серпня

На Закарпатті представники "FORZA" зустрілися із сільськими війтами

Представники україно-швейцарського проекту "Forza" зустрілися із головами закарпатських сільських рад, щоб обговорити великі можливості правильно зорганізованих громад.

Прочитати новину
«1...51745175[5176]51775178...5216»