Новини суспільства

01 серпня

Державні і професійні свята України та інші знаменні дати у серпні 2010 року

1 серпня – День повітряних сил Збройних сил України.

Прочитати новину
01 серпня

В Ужгороді пішов із життя відомий журналіст Ярослав Ядловський

У суботу вранці від хвороби в обласній клінічній лікарні м.Ужгород помер відомий закарпатський журналіст Ярослав Ядловський.

Прочитати новину
31 липня

В Ужгороді угорець Тібор Зомбор очолив "ромське" ГО "Радванка"

Потреба в створенні нового громадського об’єднання з’явилася, бо на Радванці — чимало проблем. Тібор Тіборович вирішив із ними цілковито розібратися. Адже молодий, енергійний і спрямований на конструктивні виважені рішення щодо нашого міського буття.

Прочитати новину
31 липня

У дитсадках Ужгорода створюють комфортні умови для малечі (ВІДЕО)

Про здоров’я треба дбати з раннього дитинства. А харчування – одне із найважливіших чинників, що закладає підвалини майбутнього здоров’я дитини. Ужгородські дитсадки намагаються створити максимальні умови для підростаючого покоління.

Прочитати новину
30 липня

Більшість телефонних дзвінків губернатору Закарпаття стосувалися "приземлених" щоденних проблем

Майже дві години тривала пряма телефонна лінія голови облдержадміністрації Олександра Ледиди. Задати запитання керівнику області цієї п’ятниці міг кожен, хто зателефонував на безкоштовний номер телефону.

Прочитати новину
30 липня

На Закарпатті поправляють своє здоров’я 14 дітей із Казахстану

У п’ятницю, 30 липня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида відвідав оздоровчий комплекс «Водограй», де відпочивають діти з Казахстану. Керівник краю оглянув умови, в яких живуть школярі, поспілкувався з дітьми та вручив їм подарунки на згадку.

Прочитати новину
30 липня

В какой стране мира жить наилучше?

Международный исследовательский центр Гэллапа (Gallup International), США, составил рейтинг самых счастливых стран на планете, сообщает Forbes. Эти данные получены после обработки опросов, которые проводились с 2005 года и охватывали тысячи человек в 155 странах мира. Пятью самыми счастливыми странами мира оказались Дания, Нидерланды, Швеция, Финляндия и Норвегия.

Прочитати новину
30 липня

На Закарпатті один із найвищих рівнів сплати за електроенергію у державі

Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась у червні 2010 р. порівняно з травнем на 4,1% і на початок липня 2010 р. становила 10 млрд 451,9 млн грн, середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 3,9 місяця. Зменшення заборгованості відбулося в усіх регіонах України, крім Севастополя, повідомляє Державний комітет статистики України.

Прочитати новину
30 липня

Гірська Колочава "засвітиться" у телепроекті "Сільрада"

У рамках підготовки нового телевізійного проекту «Сільрада» Національного телеканалу УТ-1, який планується запустити в ефір у вересні місяці поточного року, цими днями в Міжгірський район завітали журналісти даного телеканалу.

Прочитати новину
30 липня

В Ужгороді тиждень пропагандуватимуть грудне вигодовування дітей

Організатори - Центр розвитку родини «Калейдоскоп» спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Управлінням охорони здоров’я Закарпатської обласної держадміністрації - підтримуючи ідею всесвітньої акції, проведуть серію заходів з метою популяризації та пропаганди усіх принципів грудного вигодовування на Закарпатті.

Прочитати новину
«1...51745175[5176]51775178»