Новини суспільства

27 серпня

23 літніх ужгородців-інвалідів звільнено від оплати за соціальне обслуговування

В Ужгороді звільнено від оплати за соціальне забезпечення 23 літніх людей-інвалідів, котрих їхні ж «чада» залишили напризволяще. У четвер на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради було прийняте важливе рішення для людей похилого віку, які залишилися без опіки дітей. Зокрема виконком вирішив звільнити від оплати за соціальне обслуговування літніх громадян, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Прочитати новину
27 серпня

Японці створили туалет, який робить обстеження

Японська компанія Toto розробила унікальні туалети, які можуть виконувати роботу справжньої медичної лабораторії. Кожен раз, коли людина відвідує вбиральню, її чекає обстеження, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на News 24.

Прочитати новину
27 серпня

У Мукачеві захворюваність на туберкульоз зросла на 35%

Епідеміологічна ситуація по захворюваності туберкульозом в цілому по Мукачеву за поточний рік у порівнянні з аналогічним періодом 2009 року значно погіршилася.

Прочитати новину
27 серпня

Про перспективи медичного туризму на Закарпатті

Закарпатські заклади санаторно-курортного значення можуть збільшити свої прибутки, якщо зможуть вчасно переорієнтуватись, прикладом служить етновелнес готель "Унгварський", оновлений санаторій "Карпатія", клініка пластичної хірургії «Ipanema».

Прочитати новину
27 серпня

День Незалежності України монастир отців Василіян відзначив святковою літургією

Святковий день 24 серпня у Малоберезнянському монастирі отців Василіян відзначили урочистою Літургією. Її відправив протоігумен провінції святого Миколая отець Павло Райчинець.

Прочитати новину
27 серпня

На Закарпатті фермери продають молоко буйволиць. По 20 грн. за літр

У селі Стеблівка Хустського району на Закарпатті почали продавати молоко буйволиць. За літр просять 20 грн.

Прочитати новину
27 серпня

В Украине дорожают цветы: роза будет стоить 80 грн

Производители и импортеры цветов заявляют, что таможенные органы в 5 раз повысили стоимость оформления цветов.

Прочитати новину
27 серпня

Работодатель наказал служанку, загнав в ее тело 24 гвоздя

В Саудовской Аравии работодатель наказал служанку из Шри-Ланки, загнав в ее тело гвозди и иголки. Теперь 49-летняя женщина нуждается в хирургической операции.

Прочитати новину
26 серпня

Молоді ужгородські поети мають намір покласти на "ведмедя" Ратушняка

Завтра, 27 серпня, о 15.00 на площі Поштовій в Ужгороді відбудеться мистецька акція «Вічна пам’ять Ужгороду!» - протесту проти архітектурного кітчу та відвертого несмаку. Молоді поети з Асамблеї митців «Ротонда» такою акцією хочуть привернути увагу громадськості до теми збереження архітектурного обличчя міста, яке останнім часом активно спотворюється.

Прочитати новину
26 серпня

Суд нашел ошибку в материалах дела об убийстве царской семьи

Басманный суд Москвы отменил постановление прокуратуры о прекращении уголовного дела о гибели членов императорской семьи, сообщает РАПСИ.

Прочитати новину
«1...51715172[5173]51745175...5228»