Новини суспільства

02 вересня

Гинекологи подрались во время родов

Жаркий итальянский темперамент проявляется везде, в том числе и в родзалах. Так, по информации агентства Аssociated Рress, в одном из роддомов Сицилии разразилась настоящая итальянская трагедия.

Прочитати новину
02 вересня

Ветерану закарпатської міліції Степану Руснаку — 90! (ФОТО)

На ювілей, який відзначав 29 серпня ц. р. колишній працівник закарпатської міліції, ветеран ОВС краю Степан Руснак, у гірське село Ділове, що на Рахівщині, зібралися численні гості. Окрім родичів, сюди завітали представники обласної та районної міліції.

Прочитати новину
02 вересня

Майкл Дуглас налаштований побороти рак

Знаменитий актор Майкл Дуглас розпочав боротьбу зі своїм смертельним недугом.

Прочитати новину
02 вересня

СВІТСЬКА ХРОНІКА - Ештон Катчер зраджує Демі Мур?

Взірцевий чоловік 47-річної актриси Демі Мур, "колишній бабій" Ештон Катчер, її зраджує.

Прочитати новину
02 вересня

Медведчук з Марченко відправили дочку до "британців"

Один з попередників Сергія Льовочкіна Віктор Медведчук відправив дочку у майже доросле життя. Екс-глава адміністрації колишнього президента Леоніда Кучми відвів свою меншеньку, Дашу до школи.

Прочитати новину
02 вересня

10 самых популярных в Украине смартфонов

За первые пять месяцев этого года в розничных сетях, по оценкам компании Unitrade, было продано 135,6 тысячи штук смартфонов. По предварительным данным эта цифра уже превышает объем продаж за весь 2009 год. В компании "Евросеть составили рейтинг Топ-10 самых продаваемых смартфонов 2010 года.

Прочитати новину
02 вересня

ЄС готовий назвати дату введення безвізового режиму для України

На майбутньому саміті Україна-ЄС, який відбудеться в жовтні, сторони планують узгодити план введення безвізового режиму між країнами. Як повідомили «Делу» у представництві Єврокомісії в Україні саме це питання буде головним на саміті.

Прочитати новину
02 вересня

Закарпатські міліціонери не забувають про підшефні шкільні заклади

Хорошою традицією для закарпатської міліції стало відвідання у День знань 1-го вересня підшефних навчальних закладів.

Прочитати новину
02 вересня

Ужгородець Микола Гончарук "подружився" з бджолами в 6 років (ФОТО)

Навчальна пасіка Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді розташована в межах Ужгорода на вулиці Загорській. 20 вуликів або бджолиних сімей двічі на тиждень відвідують учні 9-11 класів. Охочих небагато, 15 осіб, але, як не дивно, серед них є і хлопці, і дівчата. Між іншим, останніх навчити бджолярству легше, бо, за словами Миколи Гончарука, заступника директора ЗОЕНЦ, вони більш наполегливі та відповідальні.

Прочитати новину
02 вересня

В Україні розроблено електронний підручник, здатний замінити цілу бібліотеку

Використання електронного підручника в освітньому процесі кардинально змінює мислення того, хто навчається і надає йому ряд зручностей. Про це учора сказав віце-президент компанії PocketBook Олег Науменко на презентації електронного підручника Pocketbook Education, розробленого в Україні.

Прочитати новину
«1...51715172[5173]51745175...5247»