Новини суспільства

30 серпня

Тіло Майкла Джексона дістануть з могили?

Тіло покійного поп-короля Майкла Джексона хочуть ексгумувати. На цьому наполягають адвокати особистого лікаря співака Конрада Мюррея. Нагадаємо, медика звинувачують у тому, що він ввів Майклу смертельну дозу ліків "Пропофол".

Прочитати новину
30 серпня

СВЕТСКАЯ ХРОНИКА - Мэрайя Кэри беременна

Мэрайя Кэри на четвертом месяце беременности. Слух, появившийся после публикаций фото, где у Мэрайя виден животик во время выступления на сцене, подтвердился.

Прочитати новину
30 серпня

Бритни Спирс расслабляется на отдыхе. Фото!

Бритни Спирс проводит отпуск на Гавайях вместе со своим возлюбленным Джейсоном Трэвиком.

Прочитати новину
30 серпня

"Міс Україна 2008" з бойфрендом обирали собі "міс трусики"

На початку минулого вікенду у Києві стало однією красунею більше. Щоправда, цього разу престиж версії був вкрай сумнівний.

Прочитати новину
30 серпня

Суд підтвердив відміну результати конкурсу на частоти для "5 каналу" і "ТBi"

Київський апеляційний адміністративний суд знову відмінив результати проведеного 27 січня Національною радою з телебачення і радіомовлення конкурсу з видачі ліцензій на мовлення.

Прочитати новину
30 серпня

Головний "радівець" Закарпаття став заступником віце-прем’єра Бориса Колесникова

Кабінет Міністрів України затвердив склад Організаційного комітету з підготовки та проведення міжнародної науково-практичної конференції “Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи”.

Прочитати новину
30 серпня

На Закарпатті задіяний пілотний проект ЄС по вдосконаленню управління відходами

В понеділок, 6 вересня, регіональний проект, що фінансується ЄС, і має на меті вдосконалення управління відходами у східних країнах Європейської програми добросусідства і партнерства (ЄПДП Східний регіон) офіційно розпочне діяльність з реалізації проекту в пілотному регіоні України – Закарпатській області.

Прочитати новину
30 серпня

Вскармливание грудью спасает женщин от диабета

Ученые из США утверждают, что грудное вскармливание очень полезно, прежде всего, для матери. По их наблюдениям за американками в возрасте от 40 до 70 лет, диабет второго типа развивается у двадцати семи процентов женщин, которые не кормили своих детей грудью, а предпочитали или были вынуждены перевести их на искусственное вскармливание.

Прочитати новину
30 серпня

Названа самая лучшая водка в мире

На всемирном конкурсе производителей спиртных напитков San Francisco World Spirits Competition 2010 фаворитом была признана английская картофельная водка «Chase Vodka». Выпуск данного алкогольного бренда ограничен и составляет лишь одну тысячу бутылок в неделю. Водка производится вручную на ферме в графстве Херефордшир.

Прочитати новину
30 серпня

Новий пристрій спостерігає за людьми крізь стіни

Американські вчені створили пристрій, що дозволяє спостерігати за переміщеннями людей крізь стіни. Воно може бути використано у військовій справі, для потреб громадської безпеки або в разі рятувальних робіт, коли полум'я або задимлення заважає рятувальникам знайти і евакуювати постраждалих.

Прочитати новину
«1...51705171[5172]51735174...5234»