Новини суспільства

22 листопада

До Євро-2012 всім прибулим в Україну туристам видадуть "правила поведінки"

До Євро-2012 англійською мовою видадуть пам’ятки з чітко прописаними правилами поведінки у громадських місцях. Брошури роздаватимуть туристам і вболівальниками, які приїдуть до України на матчі Євро-2012 з метою підтримання порядку в приймаючих містах.

Прочитати новину
22 листопада

Володимир Огар звільнився з посади начальника управління освіти Ужгородської міськради за власним бажанням

Про звільнення начальника міського управління освіти повідомили у відділі кадрів.

Прочитати новину
22 листопада

Закарпатському селу Шенборн допомагає пенсіонерка з Мюнхена

Декілька років тому до нашого села Шенборн завітала делегація з Німеччини, яка відвідувала на Закарпатті людей «свого коріння», в основному гості були з Мюнхена. Вони знайомилися з життям закарпатських німців, слухали їхні пісні, твори, легенди, були задоволені тим, що в українській родині їх одноплемінники почуваються в добрі та радощах життя.

Прочитати новину
22 листопада

Члени Закарпатського осередку Ліги студентів АПУ взяли участь у міжнародній конференції з проблем модернізації вищої освіти

На території Угорщини (м. Мішкольц) і Словаччини (м. Кошице) 16-19 листопада відбулася ХХІ Міжнародна науково-практична конференція «Перспективні шляхи й напрями вдосконалення освітньої системи в світлі Болонського процесу», співорганізатором якої традиційно виступає Закарпатський державний університет.

Прочитати новину
22 листопада

В Закарпатье удельный вес семей, получающих субсидии, один из наименьших в стране — 1,8%

В Украине в январе-октябре 2010 г. за субсидиями для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг обратилось 1 млн. 345,9 тыс. семей, что на 55,6% больше, чем в январе-октябре 2009 г. Удельный вес обращений семей, проживающих в городских поселениях составил 76,4%, сообщает Государственный комитет статистики Украины.

Прочитати новину
22 листопада

"Родом я – из Лохово, ищу турагентство "Иван Сусанин"

Интересно, насколько трудолюбивыми могут быть сотрудники кооператива по пошиву нижнего белья эконом-класса «Трутень» в сравнении с работниками фирмы «Трудовой мозоль», изготавливающей элементы садового декора? Хороший ли паркет делает мастерская «Папа Карло и сын», и стоит ли заказывать сигнализацию в охранном агентстве «Засада»?..

Прочитати новину
22 листопада

Фоторепортаж. "Закарпатське божоле" — фестиваль молодого вина в Ужгороді

У суботу та неділю, 20-21 листопада, в Ужгороді проходив фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле». Як і в попередні роки, найкращі винороби регіону пропонували свої винні шедеври (від 7 до 15 різних сортів молодого вина врожаю 2010 року) гостям свята та боролися за звання кращого майстра виноробства.

Прочитати новину
22 листопада

У Берегові школярі-роми отримали комп’ютери від угорського консульства

За сприяння Консульства УР у закарпатському м. Берегово ЗОШ І-ІІ ст. № 7 отримала комп’ютерну техніку. Директор школи Агнеса Кудрон радо інформувала, що консульство систематично надає підтримку навчальному закладу, де навчається 329 учнів, переважна більшість з-серед яких роми. Велика їх кількість породила чергову проблему – у школі обмаль приміщень, тож доводиться навіть переобладнувати класи.

Прочитати новину
22 листопада

Пять новинок Жилищного кодекса

Верховная Рада уже в этом году может рассмотреть во втором чтении проект Жилищного кодекса, принятый в первом чтении 6 ноября прошлого года.

Прочитати новину
22 листопада

Украинцы больше любят россиян, чем россияне украинцев

Почти 80% населения Украины и почти 80% населения России считают, что обе страны должны оставаться отдельными независимыми государствами. При этом украинцы значительно лучше относятся к России, чем россияне к Украине.

Прочитати новину
«1...50035004[5005]50065007...5187»