Новини суспільства

31 серпня

Шкільна форма на прилавках: перевірка на якість

Шкільна форма, що реалізується в Україні, здебільшого низької якості. У багатьох випадках вона містить небезпечні для здоров'я дитини синтетичні волокна, вміст яких перевищує законодавчо встановлені норми. Про це свідчать результати останнього дослідження "Укрметртестстандарта".

Прочитати новину
31 серпня

В Ужгороді більшає ведмедів. Тепер з'явився газетний

Менеджер соціально-культурних проектів ГО «Панонія», скульптор Михайло Колодко та керівник Туристично-інформаційного центру Закарпаття Олександр Коваль подарували Ужгородському прес-клубу до його 10-річчя скульптуру символа Закарпаття — карпатського ведмедика.

Прочитати новину
31 серпня

У закарпатське село — на відпочинок!

"Сільський туризм – найперспективніший шлях розвитку туристичної сфери Закарпаття", - твердять фахівці.

Прочитати новину
31 серпня

Карпатські ведмеді заселять Ужгород (ОПИТУВАННЯ)

На площі Поштовій завівся ведмідь. Але не хвилюйтеся, шановні ужгородці, він не справжній, а у вигляді пам’ятника. На День Державного Прапора керівництво міста піднесло жителям сюрприз – встановило різнокольорового ведмедика на центральній клумбі площі Поштової перед мерією.

Прочитати новину
31 серпня

У Києві можна замовити серенаду своїм коханим (ВІДЕО)

Повернути дружину за допомогою серенади, або освідчитись у коханні іспанською? В Києві з'явилась послуга "серенада на замовлення".

Прочитати новину
31 серпня

В Україні відновили 11-річну систему середньої освіти

6 липня Верховна Рада прийняла законопроект про введення 11-річної системи середньої освіти та обов'язкової дошкільної освіти. Одразу ж почалися дискусії з розпалюванням пристрастей, мовляв, це крок назад і взагалі – в нікуди. Втім реальність прозаїчніша: Україна виявилася не готовою для 12-річної освіти ні технологічно, ні фінансово. Тому 11-річка – вимушений крок.

Прочитати новину
31 серпня

Через закарпатський Чоп до України прибули учасники автопробігу на електромобілях

Учасники автопробігу на електромобілях перетнули західний український кордон у Чопі у понеділок, 30 серпня.

Прочитати новину
31 серпня

На Закарпатті на розсіяний склероз хворіють близько 450 чоловік

Хворий, але нездоланний. Саме так можна сказати про колишнього лікаря Ужгородського військового медсанбату Олександра Гаврилюка. Ця людина хвора на невиліковну недугу – розсіяний склероз. Він про це знає, але у відчай не впадає.

Прочитати новину
31 серпня

Закарпатець на мотоциклі підкорив Ісландію і Фарерські острови

Закарпатець Олег Неживий – мандрівник із досвідом: 25 років поспіль подорожує світом на мотоциклі. Байкер запевняє, що на карті Європи не залишилося жодної країни, в якій він ще не побував. Перша подолана дистанція мотоциклом - із Мінська до Москви, а найбільш яскраві спогади залишила мандрівка до Африки в 2004 році. Наразі пан Олег уже планує поїздку до Ірану, хоча лише 2 тижні тому повернувся з Ісландії та Фарерських островів.

Прочитати новину
31 серпня

Ужгородка Тетяна Тороні — рекламне обличчя "SONY", "NISSAN" та "ADIDAS"

Модельна кар’єра Тетяни почалася ще у чотирнадцять років. Зараз її посмішка прикрашає обкладинки відомих журналів та плакати світових брендів. Красуня, розумниця і просто сором’язлива ужгородка – ось якою постала перед «Закарпаткою» Тетяна Тороні. Дівчина з простої ужгородської сім’ї за вісім років модельної кар’єри подолала тисячі кілометрів і пропрацювала майже в десятку країн.

Прочитати новину
«1...49784979[4980]49814982...5045»