Новини суспільства

08 жовтня

В Ужгороді студенти та учні протестуватимуть проти введення додаткових платних послуг

12 жовтня 2010 року на пл. Народній в Ужгороді відбудеться громадського захід «Протест проти введення додаткових платних послуг», спрямований ліквідувати введення додаткових платних послуг у сфері вищої освіти та розгортання процесу комерціалізації освіти в цілому. А саме: відмінити Постанову Кабінету Міністрів України №796 від 27 серпня 2010 року «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

Прочитати новину
08 жовтня

Будьмо милосердними до ближніх...

Осінь свого життя кожен з нас прагне провести в теплі родинного затишку, оточений піклуванням та любов’ю рідних і близьких. На превеликий жаль, однією з найбільших проблем людей похилого віку є самотність та потреба в сторонній допомозі. Турбота про таких людей – один із пріоритетних напрямків роботи Ужгородського територіального центру соціального обслуговування.

Прочитати новину
08 жовтня

Євген КОГУТИЧ: "У своїй діяльності керуємося лише Законом"

Про діяльність районного відділу державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції не всім нашим читачам відомо. Отож, напередодні професійного свята юристів якраз випала нагода поспілкуватися з начальником цієї служби Євгеном Когутичем.

Прочитати новину
08 жовтня

На Ужгородщині завершують газифікацію села Пацканьово

Газифікація найдовшого села Ужгородщини та другого в краї – Пацканьова (першість – за гірською Лютою, що на Березнянщині), розпочалася шість років тому. Саме в 2004 році було прокладено підвідний газопровід високого тиску до початку села й благо цивілізації з’явилося в чотирьох пацканівських дворогосподарствах. І справа на цьому зупинилася на два роки.

Прочитати новину
08 жовтня

Нічні ліхтарі від Ужка до Мирчі освітлять шлях подорожнім та проїжджаючим гостям Закарпаття

Освітлення вулиць залишалося багаторічною мрією жителів нашого гірського краю. Неспроста саме ця справа фігурувала кілька виборчих кампаній у всіх передвиборних обіцянках кандидатів у депутати різних рівнів. Бо нічні ліхтарі – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві…

Прочитати новину
08 жовтня

Сертифікацію лісів у Карпатах хочуть завершити до 2012 року

Сертифікація карпатських лісів дозволить збільшити біорозмаїття та поліпшити санітарний стан лісових насаджень, переконані чиновники. У планах – 50-відсткове відшкодування місцевим громадам за державну вирубку лісів.

Прочитати новину
08 жовтня

На Закарпатті "полетіли" начальницькі шапки з керівників міліції Берегівщини

Такого на Закарпатті ще не було, аби мало не увесь керівний склад «ротаційною» лінійкою посунули геть зі службових кабінетів.

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді відкрився новий прес-центр — "Закарпаття"

Вчора у "родині" прес-центрів м.Ужгород з’явився новий "член сім’ї". Презентувало прес-центр "Закарпаття" популярне онлайн-видання "Закарпаття онлайн". Головний редактор останнього та засновник прес-центру Олег Диба повідомив журналістам, що прес-центр працюватиме у традиційному для подібних проектів форматі діяльності, однак намагатиметься не конкурувати з уже діючими прес-центрами, а привносити щось нове.

Прочитати новину
07 жовтня

8 жовтня Світовий банк оприлюднить результати опитування щодо стану Карпатських лісів

Завтра консультанти Світового банку (програма ENPI-FLEG) презентують у Львові результати масового опитування мешканців Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей, під час якого вивчалася громадська думка щодо проблем лісового господарства Західної України.

Прочитати новину
07 жовтня

Український турист похилого віку: реалії та можливості

Хоча матеріальна причина питання їхати чи не їхати закордон є для пенсіонерів вагомою, але все-таки не вирішальною. Часто діти пропонують батькам поїхати закордон, дарують путівки, оплачують тури, але самі пенсіонери неохоче погоджуються на подорожі...

Прочитати новину
«1...49784979[4980]49814982...5117»