Новини суспільства

29 жовтня

Фоторепортаж. В Ужгороді відбулась акція "Свічка пам'яті"

28 жовтня, у День визволення України від фашистських загарбників, у центрі міста, на площі Театральній всі охочі зпалювали свічки в пам'ять про воїнів, які ціною власного життя подарували нам мир і свободу.

Прочитати новину
29 жовтня

На Закарпатті комісія вивчає ситуацію щодо музею лісосплаву на Чорній Ріці

За розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олександра Ледиди була створена спеціальна тимчасова комісія, метою якої є вивчення ситуації щодо музею лісосплаву на Чорній Ріці.

Прочитати новину
29 жовтня

На Закарпатті розмір середньої заробітної плати складає 1765 грн. за місяць

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника області у січні–серпні п.р. становила 1765 грн. У серпні п.р. порівняно з липнем її розмір зменшився в середньому на 5,6%.

Прочитати новину
29 жовтня

Митна варта матиме оновлений "вигляд" (фото)

Державна митна служба України відтепер наноситимете на всі службові автомобілі спеціальних підрозділів митної варти спеціальні знаки – бортовий напис „Митна варта” („Таможенная стража”) та галузевий герб.

Прочитати новину
29 жовтня

В Ужгороді фахівці з України та з-за кордону обговорюють стан і перспективи геодезії, землевпорядкування та природокористування

У четвер, 28 жовтня, в Ужгороді розпочала роботу У Міжнародна науково-практична конференція «Нові технології в геодезії, землевпорядкуванні та природокористуванні», присвячена 5-ій річниці діяльності географічного факультету УжНУ.

Прочитати новину
29 жовтня

Феномен одного закарпатського села

У мальовничій місцині, на правому березі річки Боржави, за 18 км від Берегова, причаїлося невеличке, затишне українське село Квасово.

Прочитати новину
29 жовтня

Охороняти кордони на Закарпатті допомагають юні друзі прикордонників (фото)

Охороняти державні кордони України прикордонникам Мукачівського загону на сьогоднішній день допомагають крім громадських формувань по охороні державного кордону також школярі, які навчаються в загонах юних друзів прикордонників.

Прочитати новину
28 жовтня

Словацька школа отримала книжкові подарунки від посла та Олега Адамчука

В Ужгородській спеціалізованій школі №21, де викладають словацькою мовою, відтепер ще краще знатимуть фольклор наших сусідів. Це стало можливим завдяки меценатській допомозі Надзвичайного та Повноважного посла Словаччини в Україні Павела Гамшіка, Генерального консула Словаччини в Україні Мар’яна Сладечека та депутата Закарпатської обласної ради Олега Адамчука.

Прочитати новину
28 жовтня

Віктор Янукович привітав співвітчизників та ветеранів Великої Вітчизняної війни з 66-ю річницею визволення України від фашистських загарбників

"Крізь полум'я боїв і смерть, крізь гіркоту поразок і непоправні втрати ви йшли до перемоги заради майбутнього. Ви не зважали на фронтові рани у повоєнний час - сповна віддали усі сили відбудові країни, підняли її з руїн і попелищ", - зазначає Президент у привітанні.

Прочитати новину
28 жовтня

Олександр Коваль: На Закарпатті мовний бар’єр найменш відчутний в Ужгороді

«Євро-2012» не за горами. Закарпаття – одна з областей, через яку європейські вболівальники добиратимуться до футбольного свята. Можливо, по дорозі відвідають і наші туристичні принади. Та чи готові закарпатці спілкуватися із закордонними гостями? Щоб це з’ясувати, треба перевтілитися в англомовних туристів.

Прочитати новину
«1...49414942[4943]49444945...5099»