Новини суспільства

29 грудня

Губернатор Закарпаття вручив ключі від "новорічних" автомобілів

У середу, 29 грудня, голова Закарпатської обласної адміністрації Олександр Ледида вручив інвалідам війни ключі від автомобілів.

Прочитати новину
29 грудня

Герби і печаті закарпатської Перечинщини — ФОТО

Краєзнавство Закарпаття. Написав Яків Штернберг, професор УжДУ. Із публікацій газети "Новини Закарпаття", 1991

Прочитати новину
29 грудня

Windows 8 буде націлена на ігрові функції

З'явилися нові відомості про наступне покоління операційної системи Windows, розробка якого приблизно вже ведеться в надрах Microsoft.

Прочитати новину
29 грудня

На Закарпатті 40 тисяч сімей очікують під ялинку ..."дитячі гроші"

У ряді західних областей виплати так званих "дитячих грошей" - затримують. Мова йде про кошти, які батьки отримують при народженні дитини, по догляду за нею до трьох років і матері-одиначки. Працівники сфери соціального захисту пояснюють - на початку року, розраховуючи потреби регіонів, недооцінили демографічну ситуацію.

Прочитати новину
29 грудня

У листах до українського Санта–Клауса дівчатка просять косметику, хлопчики — комп’ютерні ігри та ...автомати Калашникова!

Щороку близько двох із половиною тисяч дітлахів із Києва пишуть листи Дідові Морозу та Святому Миколаю. І хоч, як мовиться у казці, Дід Мороз живе в Лапландії, а навеснi переселяється у криниці, де «і влітку студено», усі листи, адресовані йому, уважно перечитують, а потім на них відповідають його поштарики і помічники — працівники Київської міської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». Сам же дідусь, схоже, вирішив остаточно переїхати до Києва і оселитися на Хрещатику, 22. Сюди йому пишуть навіть із–за кордону.

Прочитати новину
28 грудня

Перечинська райрада 30 грудня збирається затвердити бюджет

Голова Перечинської районної ради Анатолій Перцев видав розпорядження про скликання третьої сесії районної ради VІ скликання. На порядку денному - 23 питання. Найважливішим із них є затвердження районного бюджету на 2011 рік.

Прочитати новину
28 грудня

Від залежності курців рятуватимуть нікотинові презервативи

Покритий нікотиновим лубрикантом презерватив забезпечить організм необхідною кількістю нікотину.

Прочитати новину
28 грудня

Закарпатська обласна рада відмовила Ужгороду в "пологовому" питанні

Сьогодні, 28 грудня, депутати Закарпатської обласної ради під час сесії зняли з порядку денного питання про прийняття в обласну комунальну власність майна - Ужгородського міського перинатального центру.

Прочитати новину
28 грудня

З 1 січня закарпатцям отримати громадянство Угорщини буде простіше

Із 1 січня 2011 року етнічні угорці зможуть отримувати громадянство Угорщини за спрощеною процедурою. Про це заявив на прес-конференції в Будапешті угорський віце-прем'єр-міністр Жолт Шем'єн, повідомляє угорський Galamus.

Прочитати новину
28 грудня

В Україні запустили першу електронну пошту для дітей

Уперше в Україні запустили спеціальний поштовий сервіс для дітей – безпечну електронну поштe «Онляндія». Про це повідомили куратори проекту.

Прочитати новину
«1...46524653[4654]46554656...4912»