Новини суспільства

20 вересня

До Міжнародного Дня туризму в Ужгороді відкриють інформаційну карту для незрячих

Ідея встановлення карти виникла у завідувача кафедри туризму УжНУ Федора Шандора, це буде рельєфна карта з текстом, що виконаний за системою Брайля. Допомогу надали представники організації "Дивосвіт", з міста Ужгорода, а виконавцями стали майстри "Асоціації ковалів Закарпаття".

Прочитати новину
20 вересня

На Житомирщині відкрили пам'ятник Матері

У Коростишеві Житомирської області 19 вересня з нагоди 511-ї річниці міста відкрили пам'ятник Матері. Пам'ятник встановили на центральній площі міста.

Прочитати новину
20 вересня

На фестивале в Борщеве сварили около 100 видов борща

На Тернопольщине в Борщеве во время фестиваля «Борщ’ив» представили 5 тысяч литров борща. По словам начальника отдела культуры и туризма Борщевской райгосадминистрации Ольги Журавинской, в целом борщ специально для фестиваля готовили за разными рецептами представители всех 42-х населенных пунктов района. Угоститься этим блюдом на фестивале могли все желающие.

Прочитати новину
20 вересня

66% українців роблять покупки в Інтернеті?

На початку 2010 року 66% українців робили покупки в Інтернеті. Такі дані дослідження представила компанія InMind. Половина покупців - це молоді люди у віці від 21 до 30 років. Такі користувачі в 36% випадків володіють доходом середнім і вище середнього.

Прочитати новину
20 вересня

Українці — русини від кореня

Стара самоназва українського народу – Русь – по праву належить українцям.

Прочитати новину
20 вересня

Страхувальники назвали щасливі та нещасливі номери квартир

Фахівці найбільшої в Європі страхової компанії "Акса" вичислили щасливі та нещасливі квартирні номери. Згідно з проведеним її фахівцями аналізом найчастіше від пожеж, підтоплень і від злодіїв страждають квартири під N 33.

Прочитати новину
19 вересня

В Швейцарии проголосовали за открытие Duty Free для приезжающих

В четверг, 16 сентября, Нижняя палата парламента Швейцарии проголосовала за открытие магазинов беспошлинной торговли Duty Free на территории аэропортов для пассажиров, прибывающих в страну, сообщает РИА «Новости» со ссылкой на представителя совета Жоржа Теле.

Прочитати новину
19 вересня

В центре Ужгороде рыбаки устроили соревнование-фестиваль

18 сентября, на набережной Независимости в Ужгороде можно было увидеть несколько десятков рыбаков.

Прочитати новину
19 вересня

Apple відкриє цифровий газетний кіоск

Apple Inc. веде переговори з видавцями про створення цифрового газетного кіоску, який дозволить продавати електронні версії газет і журналів споживачам, які користуються пристроями Apple, перш за все планшетами iPad.

Прочитати новину
19 вересня

Александр Ковач: "Главные враги вина — это кислород, солнечный свет, высокая температура..."

Чтобы сделать хорошее вино, нужно держать чаны в помещении и не хранить рядом овощи. Советы начинающим виноделам от председателя «Союза частных виноградарей и виноделов Закарпатья».

Прочитати новину
«1...46134614[4615]46164617...4726»