Новини суспільства

15 вересня

Создан экспресс-тест, обнаруживающий туберкулез за 2 часа

Британские ученые из Агентства по защите здоровья разработали гиперчувствительный тест, который выявляет присутствие бактерии туберкулеза всего за 1-2 часа. Стандартная процедура диагностирования туберкулеза предполагает забор на анализ слизи, отхаркиваемой из легких и последующее выращивание бактериальной культуры в лабораторных условиях, отмечает BBC.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті згадають професора Мукачівської гімназії Антонія Маргіттая

У червер, 16 вересня, о 16.00 відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки видатному науковцю-ботаніку, талановитому педагогу, колишньому професору Мукачівської гімназії на Мукачівськоїй ЗОШ №1 ім. О.Пушкіна Антонію Маргіттаю.

Прочитати новину
15 вересня

Олександр КОТИК, Ужгород: "Щодня кількість видів бомб і мін зростає, вони існують навіть у вигляді кулькових ручок!"

Він брав участь в азербайджано-вірменському та грузино-абхазькому конфліктах, відновлював міста Вірменії після горезвісного землетрусу, виконував секретну місію в Афгані, зводив та підривав мости, знешкоджував на території Закарпаття бомби та снаряди часів Другої світової, керував штабом батальйону МНС, підготував сотні кваліфікованих саперів. Олександр Котик – людина багатогранна й має чимало достойних занять та захоплень навіть у відставці, однак зізнається, що найбільшою гордістю є те, що за більше, ніж 20 років очолювання різноманітних саперних бригад жоден з його підопічних не постраждав: якщо бралися за якесь завдання – виконували його без жертв!

Прочитати новину
15 вересня

Донецьким студентам Синевирське озеро припало до душі...

Студенти — часті гості НПП “Синевир”, оскільки практикуватися і відпочивати тут не лише корисно, але й цікаво. Недавно до нас завітали 3-курсники Донецького національного медичного університету, яких радо вітав заступник директора парку, кандидат біологічних наук Юрій Тюх.

Прочитати новину
15 вересня

Google запустит голосовой поиск на русском

Компания Google анонсировала дату запуска сервиса голосового поиска на русском языке - 22 сентября. Ранее подобные проекты с голосовым появились в США, Великобритании, Германии, Франции и Южной Корее, сообщает РБК daily.

Прочитати новину
15 вересня

В Ужгороді Володимир Приходько презентував Громадянську платформу розвитку міста

По-європейськи, цікаво, енергійно і нестандартно 14 вересня в Ужгороді презентували Громадянську платформу розвитку міста, розроблену ініціативною групою активних ужгородців спільно з експертами різних галузей міського життя. Представив платформу Володимир Приходько, він зазначив, що крім пропозицій фахівців, ініціативна група отримала понад 120 листів та мейлів з ідеями та коментарями від жителів міста.

Прочитати новину
15 вересня

У Мукачеві у центральній районній лікарні з’явилося відділення "штучної нирки"

Сьогодні у Мукачівській центральній районній лікарні відбулася радісна подія. Після майже півтора роки зусиль тут відкрили відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака.

Прочитати новину
15 вересня

ЯК ПОРЯТУВАТИ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ

Згідно із офіційними даними, середня українська пенсія трохи перевищує 1000 гривень. Проте понад половина українських пенсіонерів отримують не більше 800 гривень, і лише кожен десятий – більше за півтори тисячі.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті завершується підготовка до опалювального сезону

Про підготовку житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період йшлося на нараді під головуванням заступника голови Закарапатської облдержадміністрації Віктора Феєра, яка відбулася у середу, 15 вересня. В ній взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик, заступники голів райдержадміністрацій, заступники міських голів, керівники житлово-експлуатаційних організацій, представники управління житлово-комунального господарства, освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації та державної житлово-комунальної інспекції в області.

Прочитати новину
15 вересня

Узнав об этом, вы запретите ребенку сидеть на "Вконтакте"

Более половины детской порнографии в Рунете, выявленной российскими правоохранительными органами в 2009 году, находилось в социальной сети «Вконтакте», сообщает «Интерфакс» со ссылкой на заявление представителя МВД РФ Ирины Зубаревой.

Прочитати новину
«1...45954596[4597]45984599...4702»