Новини суспільства

15 вересня

Суд Ужгородського гарнізону ліквідований

Військовий місцевий суд Ужгородського гарнізону ліквідовано Указом президента України "Про ліквідацію військових апеляційних та військових місцевих судів".

Прочитати новину
15 вересня

Володимир Приходько презентував програму розвитку м.Ужгород

Вчора, 14 вересня, у залі Палацу Дітей та Юнацтва (Падіюні) відбулась презентація програми розвитку міста, запропонованої потенційним кандидатом на посаду міського голови Ужгорода Володимиром Приходько. Запропоновани ним Програма включає 48 пунктів.

Прочитати новину
15 вересня

В Японии представили самый большой OLED-дисплей в мире

Компания Mitsubishi Electric представила самый большой в мире OLED-дисплей. Новинка японской компании будет превышать 100 дюймов (2,5 метра) по диагонали, сообщает "Лента.ру" со ссылкой на официальный пресс-релиз компании.

Прочитати новину
15 вересня

Сусідній із Ужгородом Івано-Франківськ уже готується приймати туристів під час Євро-2012

Чотири готелі в Івано-Франківську визначено для обслуговування туристів під час "Євро-2012". Серед них - "Парк-Готель", "Надія", "Атріум" та "Легенда". Також, до цієї четвірки примкне готель "Чорний замок", який знаходиться поблизу Івано-Франківська, вздовж траси Івано-Франківськ-Калуш. Про це повідомив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського МВК Богдан Білик.

Прочитати новину
15 вересня

Як заробити на безбідну пенсію

Мало того що ось-ось піднімуть пенсійний вік жінкам, так нинішньої молоді і зовсім доведеться працювати до 65 років. Переважна більшість українців розуміють, що в старості в Україні краще розраховувати тільки на себе. А значить, і відкладати на безбідну старість потрібно починати сьогодні. Ось кілька простих, але дієвих способів.

Прочитати новину
15 вересня

Закарпатець Анатолій Гусяков пройшов В’єтнам, Чехословаччину-1968 і Чорнобиль

Один із небагатьох закарпатців, котрі воювали у В’єтнамі, погодився на інтерв’ю «Закарпатській Правді». Після 25 років підписки про нерозголошення, розпаду СРСР та 20 років незалежності Анатолій Гусяков однаково твердить: розповідати можна не все. Є речі, що залишаються таємницями і йдуть з тобою в могилу.

Прочитати новину
15 вересня

Звідки на Ужі чайки та нерозгадана таємниця ужгородських сов

Вчений-орнітолог Людвіг ПОТІШ розповідає про закарпатських птахів

Прочитати новину
15 вересня

Третього ведмедя "від Ратушняка" встановили у Боздоському парку Ужгорода

У вівторок, 14 вересня, в Ужгороді у Боздоському парку встановили третього ведмедя від мера обласного центру Закарпаття Сергія Ратушняка. Особливістю цього "карпатського ведмедика" є те, що до його розпису долучилися наймолодші ужгородці.

Прочитати новину
15 вересня

Львівські журналісти зблизька познайомилися з життям вівчарів на полонинах Закарпаття — ФОТО

Цього літа кореспонденти газети "Львівська пошта" пасли вівці на полонині Пелиця, що над Раховом на Закарпатті, і зблизька придивлялися до побуту вівчарів. А у ці вересневі дні з гірських полонин спускаються отари овець – повертаються додому після щедрого полонинського літа.

Прочитати новину
14 вересня

СВІТСЬКА ХРОНІКА - Седокова помирилася з Белькевичем і заявила: "Ми хочемо дитинку"

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра" Анна Седокова зізналася, що нині у її житті все налагодилося. Якщо раніше у співачки не було навіть чоловіка, то тепер є і колишній, і майбутній, і навіть плани на ще одну дитину.

Прочитати новину
«1...45924593[4594]45954596...4698»