Новини суспільства

19 вересня

В Швейцарии проголосовали за открытие Duty Free для приезжающих

В четверг, 16 сентября, Нижняя палата парламента Швейцарии проголосовала за открытие магазинов беспошлинной торговли Duty Free на территории аэропортов для пассажиров, прибывающих в страну, сообщает РИА «Новости» со ссылкой на представителя совета Жоржа Теле.

Прочитати новину
19 вересня

В центре Ужгороде рыбаки устроили соревнование-фестиваль

18 сентября, на набережной Независимости в Ужгороде можно было увидеть несколько десятков рыбаков.

Прочитати новину
19 вересня

Apple відкриє цифровий газетний кіоск

Apple Inc. веде переговори з видавцями про створення цифрового газетного кіоску, який дозволить продавати електронні версії газет і журналів споживачам, які користуються пристроями Apple, перш за все планшетами iPad.

Прочитати новину
19 вересня

Александр Ковач: "Главные враги вина — это кислород, солнечный свет, высокая температура..."

Чтобы сделать хорошее вино, нужно держать чаны в помещении и не хранить рядом овощи. Советы начинающим виноделам от председателя «Союза частных виноградарей и виноделов Закарпатья».

Прочитати новину
18 вересня

Лука Шпонтак: У Великих Лазах негаразди є, але ми їх усуваємо...

В одній із закарпатських газет за перше вересня цього року була надрукована стаття під назвою «Великі проблеми малого села» (автор Павло Дзьобак). Це було інтерв’ю з підприємцем Юрієм Жовтані, який вдався до перекручування фактів із життя нашого села. Йшлося, в тому числі, й про начебто, непрозору діяльність місцевої влади.

Прочитати новину
18 вересня

У закарпатському Середньому відкрився Кризовий центр матерів з дітьми ім. Пресвятої Діви Марії

Три роки тому в селищі відкрили дитячий будинок сімейного типу, яким опікується Йосип Посипанко зі Сторожниці. Зараз тут виховується 9 підлітків. А в неділю в Середньому урочисто передали ще один благодійний заклад – кризовий центр матерів з дітьми ім. Пресвятої Діви Марії. Ініціатором його створення виступила Спільнота приятелів дітей з дитбудинків «Посмішка, як дарунок» зі Словаччини, активісти якої сприяли й відкриттю «домівки» пана Посипанка.

Прочитати новину
18 вересня

Планові щеплення: все ж таки що більше — плюсів чи мінусів?

Останнім часом багато дискусій ведеться навколо питання доцільності планової імунопрофілактики. Фільми та статті в мережі Інтернет, згодом передруковані в газетах, жваво агітують не щепитися, бо це, мовляв, завдає значної шкоди людині. При цьому фахівців на роздуми наштовхує такий факт: де ж наукове підґрунтя таких публікацій? Лікарі ж кажуть, особливо прикро, коли такі поради дають лікарі-гомеопати, знахарі, травники, які ніколи не працювали у клініці й не бачили, для прикладу, дітей із дифтерією… Саме про все це – наша розмова із заступником головного лікаря Ужгородського міського перинатального центру, неонатологом Оксаною Олександрівною ЛОШАК.

Прочитати новину
18 вересня

Володимир Приходько: "Зробимо з Ужгорода найкраще місто в країні"

«Ужгород не реалізовує свій потенціал», «місто має бути кращим», «це майбутня вітрина України» – саме такі месиджі лунали у вівторок ввечері в актовому залі Падіюну. Цього дня мешканці обласного центру обговорювали представлену на їх розсуд Громадянську платформу розвитку міста. Її розробила ініціативна група активних ужгородців спільно з експертами різних галузей міського життя на чолі з Володимиром Приходьком.

Прочитати новину
18 вересня

Ганна Карбовська, Ужгород: "Без роботи до 90 років не дожила б"

Діючий головний бухгалтер стадіону «Авангард» про свій життєвий шлях та рецепт довголіття У цієї веселої, життєрадісної жінки підростають вже й праправнуки, а вона й не думає полишати улюбленої роботи. Відпочинок – не для неї. Пройшовши нелегкий трудовий шлях тривалістю 75 років, Ганна Григорівна впевнена: саме робота, дисциплінованість, відповідний ритм життя, мозкова активність допомогли досягти їй такого почесного віку. У свої 90 Ганна Карбовська запевняє: «У мене велика чуйна родина, але я незалежна і дуже з цього рада».

Прочитати новину
17 вересня

СВІТСЬКА ХРОНІКА - Періс Хілтон "всиновила" двадцятьох кроликів

Скандальна світська левиця Періс Хілтон придбала собі двадцятеро кролів. До такого вчинку добросердечну "кокаїнщицю" змусило те, що пухнастики продавалися в зоомагазині як корм для змій, пише "The Digital Spy".

Прочитати новину
«1...45914592[4593]45944595...4704»