Новини суспільства

15 вересня

У Мукачеві у центральній районній лікарні з’явилося відділення "штучної нирки"

Сьогодні у Мукачівській центральній районній лікарні відбулася радісна подія. Після майже півтора роки зусиль тут відкрили відділення нефрології та програмного гемодіалізу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А.Новака.

Прочитати новину
15 вересня

ЯК ПОРЯТУВАТИ ПЕНСІОНЕРІВ УКРАЇНИ

Згідно із офіційними даними, середня українська пенсія трохи перевищує 1000 гривень. Проте понад половина українських пенсіонерів отримують не більше 800 гривень, і лише кожен десятий – більше за півтори тисячі.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті завершується підготовка до опалювального сезону

Про підготовку житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період йшлося на нараді під головуванням заступника голови Закарапатської облдержадміністрації Віктора Феєра, яка відбулася у середу, 15 вересня. В ній взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик, заступники голів райдержадміністрацій, заступники міських голів, керівники житлово-експлуатаційних організацій, представники управління житлово-комунального господарства, освіти і науки, охорони здоров’я облдержадміністрації та державної житлово-комунальної інспекції в області.

Прочитати новину
15 вересня

Узнав об этом, вы запретите ребенку сидеть на "Вконтакте"

Более половины детской порнографии в Рунете, выявленной российскими правоохранительными органами в 2009 году, находилось в социальной сети «Вконтакте», сообщает «Интерфакс» со ссылкой на заявление представителя МВД РФ Ирины Зубаревой.

Прочитати новину
15 вересня

У мешканців Закарпаття проблеми з одержанням внутрішніх паспортів

Після нещодавньої проблеми з отриманням закордонного паспорта, нині виникла інша - у паспортному столі годі отримати внутрішній паспорт України.

Прочитати новину
15 вересня

У Мукачеві учням шкіл презентували оновлений "Профорієнтаційний термінал"

Цьогорічною інновацією стало впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах Мукачева комплексу «Профорієнтаційний термінал», яким матимуть змогу користуватися учні семи шкіл міста.

Прочитати новину
15 вересня

На Закарпатті є "село тисячі струмочків"! — ФОТО

Село Липовець Хустського району Закарпаття знаходиться на висоті 40м. н.р. м. біля піднжжя гір Грабова (782 м. н.р. м.) і Кошелево(720 м. н.р. м.). На Закарпатті, до речі, Липовців два. Ще одне є в Перечинському районі і з нього починається «бетонка» на Полонину Руну. Над селом бере свій початок потікз назвою Липовець, що впадає в річку Ріка.

Прочитати новину
15 вересня

Стоматологи УжНУ диктуватимуть зубну моду всьому Карпатському регіону?

«Наших студентів уже замовляють на роботу приватні клініки Словаччини» Декан стоматфакультету Юрій Переста переконаний: випускники закладу диктуватимуть зубну моду щонайменше в усьому Карпатському регіоні.

Прочитати новину
15 вересня

Нобелівський лауреат економіст Мілтон Фрідман мав закарпатські коріння

24 серпня у місті Берегово (Закарпаття) відбулися «Фрідманівські читання» – науково-культурологічно-історична акція, яка мала на меті дослідити біографію і творчість видатного економіста, лауреата Нобелівської премії Мілтона Фрідмана.

Прочитати новину
15 вересня

Суд Ужгородського гарнізону ліквідований

Військовий місцевий суд Ужгородського гарнізону ліквідовано Указом президента України "Про ліквідацію військових апеляційних та військових місцевих судів".

Прочитати новину
«1...45904591[4592]45934594...4697»