Новини суспільства

26 листопада

У закарпатському Квасово вшанували пам'ять жертв Голодомору

У селі Квасово Берегівського району відбувся мітинг - реквієм, присвячений пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій. У ньому взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради, керівники державних установ району, жителі села, учні школи та ін.

Прочитати новину
26 листопада

Фотографи Закарпаття презентувалися на фотовиставці "Україна туристична" у Києві

25 листопада в Центральному будинку художника відкрилася фотовиставка «Україна туристична». Виставка демонструє результати Першого всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії, в якому брали участь як професійні фотографи, так і аматори.

Прочитати новину
26 листопада

"Губернатор" Олександр Ледида привітав ЗакДУ з 15-річчям від дня заснування

Один з найбільших вишів краю – Закарпатський державний університет – святкує п’ятнадцяту річницю з дня заснування. У п’ятницю, 26 листопада, на урочистості з нагоди ювілею зібрались багато відомих закарпатців – бізнесмени, високопосадовці, науковці, студенти. Привітати численний колектив завітав і керівник краю Олександр Ледида.

Прочитати новину
26 листопада

Василь Грицак: "Україна готова до випуску біометричних паспортів"

Україна вже в лютому буде готова випустити перший біометричний паспорт відповідно до вимог Євросоюзу. Про це в ході онлайн-конференції в РБК-Україна заявив народний депутат Партії регіонів Василь Грицак.

Прочитати новину
26 листопада

Минздрав ограничит торговые наценки на лекарства

В Министерстве здравоохранения Украины намерены ограничить торговые наценки на лекарственные средства

Прочитати новину
26 листопада

У межах території НПП "Синевир" є чотири висотні кліматичні зони

Клімат – це один із найважливіших компонентів природи і є однією з географічних характеристик території. На клімат впливають такі фактори як географічна широта, висота над рівнем моря, гори (як перешкода вітрам), загальна циркуляція атмосфери, а також місцеві вітри. Місцевий рельєф, рослинний покрив, а також висота снігового покриву є допоміжними факторами. Значний вплив на клімат має нагрівання атмосфери від земної поверхні, циркуляція атмосфери обумовлює нерівномірний розподіл не тільки температури, а також вологи.

Прочитати новину
26 листопада

Прийом робіт на Всеукраїнський конкурс підручників стартує 13 грудня

У Міністерстві освіти і науки України триває підготовка до проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів, повідомили у прес-службі МОН.

Прочитати новину
26 листопада

Красуня Іветта Божар із Закарпаття позмагається за корону "Міс Україна Поділля"

Іветта Божар представляє Закарпаття на конкурсі «Міс Україна Поділля», фінал якого відбудеться в суботу, 27 листопада, у Вінниці.

Прочитати новину
26 листопада

Українських військовослужбовців почали забезпечувати житлом ударними темпами

Українські військовослужбовці з початку цього року отримали вже 2,1 тисячі квартир. Про це заявив заступник міністра оборони України Ігор Кушнір.

Прочитати новину
26 листопада

Проїзд у маршрутках подорожчає до 5 гривень?!

Перевізники планують підняти плату в маршрутках з нового року на 1,5 гривні. Про це заявив голова Всеукраїнської асоціації автоперевізників Віталій Рева.

Прочитати новину
«1...45694570[4571]45724573...4761»