Новини суспільства

01 грудня

Закарпатські журналісти здолали гору Пікуй (фото)

Останні дні осені група журналістів вирішила підкорити гору Пікуй (1405 м), що на Воловеччині, та вивчити пропозиції закарпатських туристичних об’єктів. Зокрема однойменного туристичного комплексу «Пікуй» у селі Біласовиця, першому закарпатському селі після одного з перевалів Львівщини.

Прочитати новину
01 грудня

З 1 грудня рух транспорту у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Вилок" обмежено

У зв’язку з проведенням чергового етапу будівельних робіт в рамках реконструкції міжнародного автомобільного пункту пропуску „Вилок” Чопської митниці проводитиметься демонтаж адміністративних будівель та двох із трьох смуг руху автотранспорту.

Прочитати новину
01 грудня

Закарпатського горянина Федора Тарахонича називають цімбором птахів і звірів

Федора Тарахонича зі села Репинне знає вся Міжгірщина. Його запрошують трембітати чи не на всі свята, фестивалі районного, крайового, а часом і республіканського масштабів. Колись місцеве телебачення розрекламувало незвичайну сороку Чічкаша (чоловік має таке оригінальне сільське прізвисько, етимологія якого, очевидно, від слова "чічка", що означає "квітка"), яка вміла... говорити.

Прочитати новину
01 грудня

Доля безпритульних — у руках місцевих влад і їх бюджетів

"Без определенного места жительства" – російське словосполучення, що породило коротке слово "бомж". Про них найчастіше чути в ЗМІ у період холодів: інфо на кшталт "знайдено тіло людини, що замерзла". Чи можемо ми запобігти появі таких новин? Чи здатна це зробити влада за гроші з наших податків?

Прочитати новину
01 грудня

Патриарх Кирилл собрался лететь в космос...!

Патриарх Московский и всея Руси Кирилл изъявил желание полететь в космос. Об этом сообщил руководитель Роскосмоса Анатолий Перминов.

Прочитати новину
01 грудня

Мукачево: В обласній дитячій лікарні бути "Європейській колисці"!

Минулого четверга на Закарпатті, а точніше в обласній дитячій лікарні, стартував грантовий проект під зворушливою назвою «Європейська колиска». Наш медзаклад разом зі своїм давнім партнером – Верхньосаболчською лікарнею, що в Угорщині, виграв конкурс програми ENPI CBC, яка допомагає країнам Карпатського єврорегіону. На фінансову підтримку Європейської Комісії за цією програмою можуть розраховувати Угорщина, Словаччина, Румунія та Україна.

Прочитати новину
01 грудня

Міносвіти перевірить роботу Карпатського університету ім. А. Волошина в Ужгороді

29 листопада під головуванням ректора Ужгородської української богословської академії імені Святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина професора, архімандрита Віктора (Бедь) відбулося розширене засідання ректорату академії та університету.

Прочитати новину
01 грудня

Мукачево одержало нового ромського барона

Наше видання вже повідомляло про вибори барона у ромському поселенні м.Мукачева. За інформацією якою ми володіємо на сьогоднішній день, результати виборів ромського барона були встановлені зразу ж по закінченні голосування.

Прочитати новину
01 грудня

З Нового року в Україні зростуть зарплати і пенсії

З 1 грудня в Україні підвищуються мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум і пенсія. Це передбачено законом "Про Державний бюджет України на 2010 рік". Відповідно до держбюджету, мінімальна зарплата підвищується з 1 грудня на 15 гривень - до 922 гривень.

Прочитати новину
01 грудня

На Закарпатті список матерів-героїнь поповнили ще 158 багатодітних верховинок (фото)

В залі засідань Міжгірської РДА та райради за участі заступника голови ОДА Івана Качура та голови РДА Івана Романа відбулося урочисте вшанування багатодітних матерів району, згідно з Указом Президента України яким присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Прочитати новину
«1...45604561[4562]45634564...4760»