Новини суспільства

02 грудня

На Закарпатті знайшли мертвого бездомного з травмами голови

В Ужгородському районі Закарпатської області 25 листопада було знайдено мертвим із травмою голови 42-річного чоловіка без постійного місця проживання та роботи.

Прочитати новину
02 грудня

УжНУ відвідав Посол Великобританії в Україні Роберт Лі Тернер

Роберт Лі Тернер, який обіймає посаду Посла Великобританії в Україні вже більше двох років, вперше відвідав Закарпаття та Ужгородський національний університет. Його зустріч зі студентами мала невимушений характер і називалась «Кар’єра дипломата».

Прочитати новину
02 грудня

Держводгосп України відзначив грамотами "своїх" бухгалтерів на Закарпатті

За значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України нагороджено Почесною Грамотою Державного комітету України по водному господарству головного бухгалтера Берегівського міжрайонного управління водного господарства Василюк Наталію Петрівну.

Прочитати новину
02 грудня

В Україні завершується реєстрація на пробне тестування

10 грудня в Україні завершується реєстрація на пробне тестування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Прочитати новину
02 грудня

Інклюзивна освіта не повинна залишатися ексклюзивною

Третього грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Для фахівців, які опікуються питаннями повноцінної реалізації прав дітей з особливими потребами, він є приводом для того, аби привернути українську громадськість до інклюзивної освіти. Що вже зроблено для того, аби вона прижилася в загальноосвітніх школах, і що потрібно зробити, щоб діти з певними фізичними, розумовими та психологічними вадами мали змогу одержувати знання нарівні з іншими однолітками і відповідно стартувати у доросле життя та робити успішну кар’єру?

Прочитати новину
01 грудня

Європа щільніше зачиняє двері, а нелегалів на Закарпатті все більшає...

Для Закарпаття тема міграції населення, в першу чергу нелегальної або трудової, вочевидь, актуальна вже впродовж багатьох років. Бо закарпатці самі часто виступають у ролі мігрантів – працюють за кордоном (постійно або ж на сезонних роботах), а по-друге, через наш край проходить транзитний шлях міграції людей з інших країн. Однак ставлення до іноземних біженців часто-густо є не надто позитивним…

Прочитати новину
01 грудня

ДАІ знову дозволили зупиняти водіїв без причини!

Працівникам ДАІ знову дозволили ховатися в кущах, зупиняти водіїв без причини і ловити на перевищенні швидкості відразу за знаком початку населеного пункту у зв'язку з тим, що розпорядження МВС №466 від 21.05.2009 року втратило чинність.

Прочитати новину
01 грудня

Христофор Колумб виявився сином короля Польщі

Сенсаційну заяву зробив відомий історик і викладач американського Університету Дьюка Мануел Роса. Він вважає, що знаменитий мореплавець і першовідкривач Америки Христофор Колумб був слов'янином за походженням, а саме - вихідцем з Польщі.

Прочитати новину
01 грудня

Ректором Мукачівського державного університету знову обраний Юрій Мигалина

Вчора, 30 листопада, в Мукачівському державному університеті відбулись збори трудового колективу. Головне питання, яке стояло на порядку денному – це обрання нового очільника вузу.

Прочитати новину
01 грудня

На Закарпатті кількість хворих на ожиріння у півтора-два рази перевищує загальноукраїнські показники

Лікарі б’ють на сполох і закликають менше їсти... хліба.

Прочитати новину
«1...45594560[4561]45624563...4760»