Новини суспільства

02 грудня

Создан спортивный внедорожник ...на дровах! (ФОТО)

Шведская компания Precer Group, в качестве демонстрации возможностей их энергетических установок, использующих биомассу в качестве топлива, представила концепт экологически чистого автомобиля, двигатель которого в качестве топлива потребляет дерево, точнее гранулы из спрессованных опилок.

Прочитати новину
02 грудня

В Ужгороді за сприяння Фонду Пінчука відкрили "Колиску надії" для новонароджених (фото)

Сьогодні, 2 грудня 2010 року на базі Ужгородського міського перинатального центру, за сприяння Фонду Віктора Пінчука, відбулося відкриття центру надання допомоги новонародженим «Колиска надії».

Прочитати новину
02 грудня

Фоторепортаж. На Закарпатті відзначили Міжнародний день інвалідів

У 1992 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. То ж цей день уже традиційно відзначається 19 років поспіль. І хоча його не можна назвати святковим, проте навряд чи хтось посперечається з тим, що він все ж таки примушує нас подумати про те, як же зробити життя людей з особливими потребами в Україні хоч трішки легшим.

Прочитати новину
02 грудня

На Закарпатті зареєстровано нову благодійну організацію "Нова Ера"

У Головному управлінні юстиції у Закарпатській області, відповідно до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» на підставі рішення загальних зборів від 22.10.2010р. про створення та затвердження статуту, зареєстровано Благодійну організацію "Нова ера".

Прочитати новину
02 грудня

Новогодний стол подорожал на треть

Праздничный новогодний стол нынешнего года обойдется дороже примерно на треть, что составляет почти 200 гривен, по сравнению со встречей 2010 года. В то же время год назад было еще хуже: тогда из-за кризиса и роста доллара с 5 до 8 гривен новогодний стол подорожал вдвое против 2008 года.

Прочитати новину
02 грудня

В соседней Венгрии зафиксирован рекордный уровень безработицы — 11%

Венгрия – одна из первых и наиболее сильно пострадавших от финансового кризиса европейских стран. Как следствие, на данный момент в Венгрии не наблюдается дефицита кадров, скорее напротив – переизбыток кадров на фоне увеличившейся безработицы.

Прочитати новину
02 грудня

О двойном гражданстве на Закарпатье

Жители Закарпатской области Украины проявляют большую активность в подаче заявлений на венгерское гражданство. Здесь в области имеется два венгерских консульства: одно в Ужгороде (венг. Ungvár), другое в Берегсазе (бывш. Берегово).

Прочитати новину
02 грудня

На Закарпатті ДАІ організовує КВН серед юних інспекторів руху

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та організації змістовного дозвілля молоді, Державтоінспекція Закарпатської області спільно з управлінням освіти і науки та управлінням у справах молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів оголошує про проведення І обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, який відбудеться 10 грудня 2010 року.

Прочитати новину
02 грудня

У сусідній Угорщині друковані та електронні ЗМІ вийшли з порожніми шпальтами

Декілька угорських газет та онлайн-сайтів вийшли у четвер із порожніми першими шпальтами чи з малюнками на них.

Прочитати новину
02 грудня

Тернополянин Петро Борсук закоханий у закарпатську землю!

Чим більше спілкуєшся з цією людиною, тим більше переконуєшся, що найціннішим з людських обдарувань є талант розуміти — людей, життя, землю… І тоді земля і люди відповідають взаємністю. Мабуть, тому Петра Борсука оточує велике коло друзів, яких уродженець Тернопільщини знайшов на закарпатській землі.

Прочитати новину
«1...45584559[4560]45614562...4761»