Новини суспільства

03 листопада

Ужгородський прес-клуб відзначить своє 10-річчя фотовиставкою "Життя на знімку"

У четвер, 4 листопада, о 13.00 у дворику Ужгородського прес-клубу відбудуться святкові заходи з нагоди 10-річчя прес-клубу.

Прочитати новину
03 листопада

У прикордонному Чопі відбувся мітинг-реквієм по загиблим воїнам-визволителям Радянської Армії

В день 66-ї річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників біля Меморіалу "Загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні" відбувся мітинг-реквієм. В заході взяли участь представники Чопського міськвиконкому, військової частини Т-0300, Чопського прикордонного загону, громадськість.

Прочитати новину
03 листопада

7 листопада розпочинається конкурс на створення логотипу Великого Карпатського Бренду

Півроку відведено для виготовлення емблеми про Карпати, що має представити чотири області Західної України (Івано-Франківську, Львівську, Чернівецьку та Закарпатську) як унікальні місця зі збереження довкілля, високої якості послуг туризму, екологічно чистої продукції та автентичних ремесел.

Прочитати новину
03 листопада

На Закарпатті православний архієпископ підписав незвичний договір з благодійною організацією

Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор підписав договір з благодійною організацією Зробити головною. Благодійна організація спільно з Мукачівською єпархією надаватиме закарпатцям допомогу.

Прочитати новину
03 листопада

День інформації для викладачів пройшов у Мукачівському державному університеті

Нещодавно у читальному залі бібліотеки Мукачівського державного університету відбувся День інформації для викладачів.

Прочитати новину
03 листопада

Ректор Ужгородської Української богословської академії відслужив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі на Тячівщині

31 жовтня ц.р. ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського Університету імені Августина Волошина професор, архімандрит Віктор (Бедь), з благословення Високопреосвященнійшого Марка, архієпископа Хустського і Виноградівського, відслужив Божественну літургію у співслужінні з настоятелем протоієреєм Миколаєм Лемешем та дияконом Іваном Ковачем в Свято - Вознесенському Храмі села Новобарово Тячівського району, Закарпатської області.

Прочитати новину
03 листопада

Ужгородський Духовно-навчально-науковий комплекс привіз додому "бронзу" Другої виставки "Інноватика в освіті України"

27–29 жовтня 2010 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Друга виставка „Інноватика в освіті України”, у роботі якої взяли участь близько 420 навчальних закладів, державні органи управління освітою, післядипломні установи, науково-методичні центри, підприємства, видавництва і засоби масової інформації, які співпрацюють із системою освіти.

Прочитати новину
03 листопада

Керівники Закарпаття привітали колектив обласного Держархіву із 65-ю річницею

Дорогі друзі! Закарпатська обласна державна адміністрація та обласна рада щиро вітають Вас із урочистою подією – 65-ю річницею Державного архіву нашої області!

Прочитати новину
03 листопада

На Закарпатті громада с.Богдан промаркувала 2 туристичні пішохідні маршрути завдовжки 100 км

Село Богдан у Рахівському районі друге у Закарпатській області почало розвивати власні туристичні атракції завдяки підтримці Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA.

Прочитати новину
03 листопада

Стартувала онлайн-реєстрація учасників на конкурс "Кращий студент України"!

Розпочалася онлайн-реєстрація учасників на конкурс «Кращий студент України»! Ми чекаємо на розумних, талановитих і впевнених у собі студентів, що спробують свої можливості у запеклій боротьбі, у здобутті такого почесного звання, як Кращий студент України.

Прочитати новину
«1...45384539[4540]45414542...4701»