Новини суспільства

07 грудня

Закарпатський ВНЗ співпрацюватиме з Московським університетом

Закарпатський державний університет налагодив міжнародне співробітництво з Російським державним торгівельно-економічним університетом. Про це повідомили в прес-службі вишу.

Прочитати новину
07 грудня

Вартість робочої сили в Україні занижена в 2,5-3 рази?

Вартість робочої сили в Україні занижена як мінімум в 2,5-3 рази. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник міністра праці та соціальної політики України у 2005-2010 роках Павло Розенко.

Прочитати новину
07 грудня

На Закарпатті представників Європейського дослідницького простору ознайомили з науковими надбаннями УжНУ

У вііторок, 7 грудня, у приміщенні ректорату Ужгородського національного університету відбулася зустріч ректора, професора УжНУ Миколи Вегеша з представниками Офісу спільної підтримки інтеграції України до Європейського дослідницького простору (JSO - ERA).

Прочитати новину
07 грудня

В Ужгороді створена Асоціація онкологів Закарпаття

Онкологи Закарпаття об’єднались в Асоціацію, президентом якої обрали д.м.н. проф., головного лікаря обласного клінічного онкологічного диспансеру Андрія Русина. Медики переконані, що створення такого об єднання допоможе не тільки постійно обмінюватись досвідом з колегами, проводити наукові конференції, майстер-класи із залученням провідних фахівців-онкологів України, але й що найголовніше – надавати на більш сучасному рівні допомогу онкохворим області.

Прочитати новину
07 грудня

14 грудня відбудеться 2-ге пленарне засідання першої Мукачівської районної ради

У вівторок, 14 грудня 2010 року, відбудеться друге пленарне засідання першої сесії Мукачівської районної ради шостого скликання. Відповідне розпорядження підписав голова райради Іван Михайло.

Прочитати новину
07 грудня

Видання ЗакДУ нагороджено Дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу "Університетська книга"

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Академії педагогічних наук України у 2010 році започаткувала Всеукраїнський конкурс видань для вищих навчальних закладів "Університетська книга".

Прочитати новину
07 грудня

Хрущевки резко упадут в цене!

Жилье в ветхих домах и хрущевках на сегодня практически никто не покупает. Цены на него значительно упали, но спрос не вырос, пишет domik.net.

Прочитати новину
07 грудня

В.о. начальника Чопської митниці призначений екс-заступник керівника Київської митниці Дмитро Поліщук

Згідно наказу Голови Державної митної служби України Калєтніка І.Г. з 03 грудня 2010 року призначено на посаду в.о. начальника Чопської митниці Дмитра Поліщука.

Прочитати новину
07 грудня

У школі закарпатського Ракошино запрацював профорієнтаційний термінал

Одним з пріоритетів діяльності Державного центру зайнятості визнано профорієнтацію на вибір майбутньої професії серед молоді. Протягом 2010-2012 рр. більшість загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів на кошти Державного фонду сприяння зайнятості будуть забезпечені «Профорієнтаційними терміналами».

Прочитати новину
07 грудня

Куди сьогодні піти в Ужгороді?

Сьогодні, 7 грудня, 0 10.00 у малому залі Закарпатської облдержадміністрації розпочався брифінг начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасії Пентек. Тема брифінгу – єдиний соціальний внесок. Запрошуються представники ЗМІ.

Прочитати новину
«1...45184519[4520]45214522...4731»