Новини суспільства

18 грудня

Олександр Ледида, губернатор Закарпаття: "Коли я вчився в другому класі, Святий Миколай приніс мені лижі"

"Мукачево.net" розпитало, що найпам’ятніше знаходили під подушкою чи в чоботях публічні люди краю в дитинстві. Цього свята малеча чекай, мабуть, так сильно, як і Новий рік з Різдвом. З особливим заповзяттям до нього готуються і дорослі – з року в рік вправляються у спритності підкладання подарунків під подушку чи в чоботи дітям. І не доведи Боже, аби малеча прокинулася, куди там, бодай щось запідозрила.

Прочитати новину
18 грудня

Секс на корпоративе: веселое приключение или позор?

О чем мечтают мужчины? Разумеется, о быстром, страстном "адреналиновом" сексе без каких-либо обязательств. Именно поэтому корпоративные вечеринки, на которых фонтанами бьет шампанское, опьяневшие девушки показывают стриптиз, а наутро кому-то приходится увольняться, пользуются такой популярностью. Под шумок можно соблазнить и любовницу босса, и цербершу-директрису, и симпатичную новенькую сотрудницу. "Корпоратив попутал", - только и останется сказать.

Прочитати новину
18 грудня

Оказывается, девушки глупеют... от сигарет - ученые

Американские ученые провели следование с участием женщин, которые выкуривали по 20 и больше сигарет в день и некурящих дам. Участницы прошли тестирование на определение способностей рассуждать, планировать и организовывать.

Прочитати новину
18 грудня

До Евро-2012 в Ужгороде заработает экстренная служба помощи "112"

Министерство чрезвычайных ситуаций планирует создать систему экстренной помощи населению по единому телефонному номеру "112" во всех областных центрах до 2012 года.

Прочитати новину
18 грудня

В Ужгороді студенти-міжнародники ЗакДУ ознайомилися із розсекреченими архівами Закарпатського СБУ

15 грудня студенти факультету міжнародних відносин Закарпатського державного університету (м.Ужгород) відвідали інформаційно-довідковий зал при Управлінні СБУ в Закарпатській області, де в електронній базі зібрано всі розсекречені матеріали Галузевого державного архіву СБУ.

Прочитати новину
18 грудня

Google В Україні відкрила лінію телефонної бухгалтерської підтримки по AdWords

Google AdWords відкрив лінію бухгалтерської телефонної підтримки. Служба призначена тільки для клієнтів, які оплачують послуги AdWords у безготівковому вигляді та зареєстрували акаунт на юридичну особу.

Прочитати новину
18 грудня

В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди 50-річчя школи–інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулися урочистості з нагоди 50-річчя школи–інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів, де директором Олена Іщенко. Привітати педагогів і школярів приїхали представники влади, випускники школи.

Прочитати новину
17 грудня

Янукович запалив головну ялинку України

На Майдані Незалежності в Києві, після урочистого виступу Президента України Віктора Януковича, запалилася новорічна ялинка.

Прочитати новину
17 грудня

Головний міліціонер Закарпаття оцінює роботу своїх підлеглих у 2010 році на "четвірку"

З нагоди професійного свята -- Дня міліції, яке цього тижня відзначають українські правоохоронці, в гості до працівників ОВС краю завітали журналісти обласних та республіканських ЗМІ.

Прочитати новину
17 грудня

У Мукачеві школярі побували в гостях у міліціонерів

Існує давно сформований стереотип, що правоохоронні структури лише борються із злочинністю та захищають громадян від правопорушень. А співробітники Мукачівського РВ УМВС своєю діяльністю доводять: вони ще й піклуються про підростаюче покоління, дбають, аби будні маленьких громадян були цікавими та насиченими.

Прочитати новину
«1...45144515[4516]45174518...4754»