Новини суспільства

04 січня

Google розробляє новий стандарт для новин

Google Inc звернувся до кількох великих видань з метою розробки і впровадження нового стандарту для цифрових новин.

Прочитати новину
04 січня

Брати-боксери Клички перетворилися на гігантських товстунів (фото)

Такими одні з найяскравіших персонажів боксу постали задля телебачення. Клички взяли участь у зйомках рекламного ролика, пише "Комсомольська правда в Україні" із посиланням на німецьку газету "Bild".

Прочитати новину
04 січня

Міністр оборони Михайло Єжел преміював кращих курсанток

Сьогодні, 4 січня, міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ «Про виплату премії імені Олени Степанів курсантам та слухачам вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів за результатами екзаменаційних сесій 2009 – 2010 навчального року».

Прочитати новину
04 січня

Дівчаток на Закарпатті найчастіше називають Євгенією, Наталією, Камілою, Ксенією

У 2010 році при реєстрації дітей в Україні найчастіше використовувалися імена Олександр, Анастасія та Софія. Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Прочитати новину
04 січня

Користувачі пожертвували "Вікіпедії" $16 мільйонів

Інтернет-енциклопедія "Вікіпедія" зібрала рекордну кількість пожертвувань за свою історію. З середини листопада 2010 року користувачі пожертвували "Вікіпедії" $16 мільйонів.

Прочитати новину
04 січня

На Закарпатті розпочалася "Податкова" Коляда (ФОТО)

Стало вже доброю традицією, що ветерани фінансової і податкової служби області навідуються з колядою у колективи податкових і фінансових органів та до кращих платників податків.

Прочитати новину
04 січня

Вконтакте з'явилися спеціальні сторінки для знаменитостей і брендів

Адміністрація соціальної мережі Вконтакті ввела новий тип облікових записів - так звані публічні сторінки для компаній, брендів, відомих персон і ЗМІ.

Прочитати новину
04 січня

Новий рік трохи обновив душу журналістам Закарпаття...

Як усі прогресивні закарпатці, місцеві журналісти сподівалися, що Новий рік прийде. І справді — він прийшов сам, без жодних субвенцій з бюджету на його прихід, зустріч, охорону. Ніяких карнавалів для прислужників пера ніхто не влаштовував. Своїм хлопцям у потрібних місцях щось дали (я не виняток), а для громади, яка жадібно прагнула хліба і видовищ, постарався тільки прес-клуб «Нове Закарпаття» під егідою Миколи Кошути та фінансування Сергія Ратушняка та під духовним натхненням із боку богоподібного батька теле-, радіо- та писемної журналістики Дмитра Воробця.

Прочитати новину
04 січня

Сукупний тираж китайських газет перевищив 50 млрд. примірників

2010 року сукупний тираж китайських газет перевищив 50 мільярдів копій, що на 13,9% більше, ніж рік тому. КНР продовжує утримувати світове лідерство за даним показником.

Прочитати новину
04 січня

Білоруський партизан Донець прославив Ужгород на весь світ

Ужгородець Анатолій Адамович ДОНЕЦЬ з юних літ партизанив у Білорусі, є почесним громадянином Югославії за порятунок сербів від вірної смерті під час Великої Вітчизняної, а також почесним громадянином Угорщини за створення музею Шандора Петефі при Ужгородській школі мистецтв, організатором якої є теж він.

Прочитати новину
«1...44864487[4488]44894490...4753»