Новини суспільства

11 січня

На Закарпатті проведуть "Зимовий Псі-Зон-2011"

Тижневий освітньо-відпочинковий проект «Зимовий Псі-Зон 2011» відбудеться на Закарпатті наприкінці січня. Про це повідомили організатори.

Прочитати новину
11 січня

Житловими проблемами переймаються переважно жінки

Серед тих, хто відстоює права власників житла, більше половини жінок. За словами голови правління ГО «Спілка власників житла Києва» Сергія Дєдова, жінки більш діяльні, їх завжди щось турбує і вони не мислять свого життя без відстоювання власних прав.

Прочитати новину
11 січня

Українці витрачають втричі більше води за європейців

В Україні добова норма споживання води перевищує утричі європейську норму. Про це повідомив голова об'єднання співвласників багатоквартирних будинків «Перший будинок» Михайло Кальтагейсер.

Прочитати новину
11 січня

У 2010 році на Закарпатті з’явились нові об’єкти природно-заповідного фонду

Таку тенденцію планується зберегти і в 2011 році.

Прочитати новину
11 січня

Губернатор Закарпаття вручив відзнаки ювілярам (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида вручив в Ужгороді відзнаки двом краянам-ювілярам.

Прочитати новину
11 січня

Закарпатці йдуть зі своїми бідами до влади

У вівторок, 11 січня, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко провів прийом громадян. Більшість звернень стосувалися надання допомоги на лікування, вирішення земельних питань. Всього на прийом прийшло більше двадцяти закарпатців.

Прочитати новину
11 січня

На Закарпатті вояки 18-го окремого мостового загону заробляють на себе самі

18-й окремий мостовий загін Державної спеціальної служби транспорту розквартирований на території міста Чоп понад півстоліття – з 1951 року. Його основне завдання – технічне підтримування та відновлення об’єктів залізниці.

Прочитати новину
11 січня

Междугородние и межобластные поездки подорожали

С начала года цены на билеты на междугородние поездки автобусов и маршрутками стремительно повысились. Не отстают и внутриобластные рейсы. Пока украинские муниципальные власти спорят с автоперевозчиками о тарифах на проезд в городском транспорте, пассажирам приходиться доплачивать за передвижение в транспорте междугороднем.

Прочитати новину
11 січня

У Лондоні розпочався Всесвітній форум освіти-2011

Вчора, 10 січня, у Лондоні (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) розпочав роботу Всесвітній форум освіти-2011. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти та науки, молоді та спорту.

Прочитати новину
11 січня

На своєму весіллі принц Вільям їстиме з китайського фарфору

Завод з виробництва фарфору фірми Tri - Ring Group Corporation у місті Бейлу Гуансі-Чжуанського автономного району на півдні Китаю отримав почесне замовлення - виготовити посуд для весілля спадкоємця британської корони принца Вільяма з Кейт Міддлтон.

Прочитати новину
«1...44564457[4458]44594460...4733»