Новини суспільства

07 лютого

Суд заборонив чоловікові займатися сексом через низький IQ

Суд визнав 41-річного британця розумово відсталим і заборонив йому займатися сексом, оскільки той не усвідомлює, що робить.

Прочитати новину
07 лютого

Аудіоекскурсії Ужгородом: 15 різних тем на п'яти мовах

Уже з березня 2011 року гості міста над Ужем матимуть можливість знайомитися з визначними місцями обласного центру Закарпаття за допомогою аудіогіда. Ідея запровадити такий вид екскурсійних послуг належить кафедрі туризму УжНУ та порталу tourinform.org.ua

Прочитати новину
07 лютого

Нове недороге авто в Україні вже у дефіциті

У лютому 2011 року на автомобільному ринку радикально змінилася ситуація у сегменті найдоступніших нових автомобілів. Тепер, щоб стати володарем новенького авто, необхідно заплатити 49950 грн - саме стільки коштує ВАЗ-2107 2010 року випуску. На сьогодні - це найдоступніший за ціною автомобіль на ринку, стверджують в інформаційно-аналітичній компанії AUTO-Consulting.

Прочитати новину
07 лютого

Нелегальна робота сьогодні — мізерна пенсія завтра!

„Кожен громадянин повинен чітко зрозуміти, що причина майбутньої мізерної пенсії лежить у його нинішній нелегальній праці та „сірій” зарплаті”, - заявив заступник міністра соціальної політики України Андрій Черкасов під час засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо пошуку шляхів легалізації праці.

Прочитати новину
07 лютого

В Австрии будут взимать 5 евро за езду в часы пик... с велосипедистов

С мая велосипедистам придется платить пошлину 5 евро за езду по высокогорной альпийской дороге Зальцбурга Гросглокнер Хохальпенштрассе в часы пик с 9.00 до 15.00.

Прочитати новину
07 лютого

На Закарпатті місцевий люд масово подає документи на угорське громадянство

Охочих отримати угорський паспорт вже 5-7 тисяч і кожні півгодини з'являється ще один.

Прочитати новину
07 лютого

Юрій Чурей: "Не їдьте за неповторними кадрами далеко..."

Для зйомок у місті також вистачає гарних пейзажів... (ФОТО)

Прочитати новину
07 лютого

Вконтакте має намір розширювати свою діяльність на країни Європи

Соціальна мережа Вконтакте має намір розширювати свою діяльність на країни Європи. З цією метою керівництво сайту вже веде пошук маркетингового партнера у Чехії, повідомляє чеський сайт ihned.cz з посиланням на представника соціальної мережі Вконтакте Владислава Циплухіна.

Прочитати новину
07 лютого

У магазинах Києва вводять ліміт на продукти

У столичних супермаркетах вводять ліміт на продаж продуктів. Так гречку відпускають не більше 1 кілограма у руки, макарони — не більше 3 кілограм.

Прочитати новину
07 лютого

Власти Черногории хотят запретить курение в общественных местах

Новый закон об ограничении курения, который будет принят в первом квартале этого года, предполагает полный запрет на курение в помещениях и других закрытых общественных местах, а также во дворах медицинских учреждений и школ.

Прочитати новину
«1...44304431[4432]44334434...4760»