Новини суспільства

03 березня

На Закарпатті змінилося керівництво Міжгірського райвідділу міліції

Керівництво Міжгірського райвідділу УМВС в Закарпатській області зазнало змін: наказом начальника обласного управління міліції виконувати обов’язки начальника райвідділу призначено полковника міліції Юрія Пецу, а його першим заступником став полковник міліції Дмитро Балог.

Прочитати новину
03 березня

Кабмін дав 120 мільйонів на обладнання для біометричних паспортів

Кабмін виділив Міністерству внутрішніх справ 120 мільйонів гривень на придбання обладнання для реалізації першого етапу робіт із введення закордонних паспортів з біометричними даними.

Прочитати новину
03 березня

Папа Римський зняв із євреїв звинувачення у загибелі Христа

Папа Римський Бенедикт XVI у книзі "Ісус з Назарет" зняв з євреїв провину за загибель Христа.

Прочитати новину
03 березня

На Закарпатті збудують лікувально-профілактичний заклад МВС України

Кабмін виділив Міністерству внутрішніх справ 120 млн. грн. на придбання обладнання для реалізації першого етапу робіт із введення закордонних паспортів із біометричними даними.

Прочитати новину
03 березня

Диво сучасної техніки з'явилося у школі на закарпатській Виноградівщині

Формування психологічної готовності людини до усвідомленого вибору професії сьогодні є не тільки гострою необхідністю, але й багаторічним і складним процесом, забезпечити ефективність якого може тільки чітко організована профорієнтаційна робота, що враховує всю різноманітність впливів на вибір людиною професії.

Прочитати новину
03 березня

Закарпатська міліція вчить англійську мову до Євро-2012 (ФОТО)

Як відомо, у 2012 році в Україні та Польщі пройде фінальна частина чемпіонату Європи з футболу. Частина матчів відбудеться в Польщі, решта--на українських стадіонах у великих містах.

Прочитати новину
03 березня

На Закарпатті вперше в Україні відкрито музей вина

Село Яноші, що на Берегівщині (Закарпатська область), нічим не примітне. Аж раптом про нього заговорили від Тиси до Дінця - тут вперше в Україні відкрили унікальний Будинок-музей вина!

Прочитати новину
03 березня

Археологія Підкарпатської Русі: Якою вона була?

Брати Елемир і Єнев Зотлукали, археологи-аматори з Мукачева, добре відомі в середовищі вітчизняних і зарубіжних вчених, які займаються стародавньою історією Карпатського басейну. Їхня книга «Дані до преісторії Підкарпатської Русі», що вийшла друком угорською мовою у 1937 році, досі залишається цінним джерелом з історії нашого краю епохи бронзи та заліза. І все ж їхнє життя і діяльність для широкого загалу до цих пір майже невідомі.

Прочитати новину
02 березня

В Ужгороді розкажуть про Українську Раду з питань біженців

У четвер, 3 березня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організацій, що входять до складу Української Ради з питань біженців. Учасники заходу розкажуть навіщо Україні така Рада і чим вона корисна як для біженців, так і для українців.

Прочитати новину
02 березня

Жінок, що хочуть отримати на 8 березня квіти, все менше

Опитування населення перед 8 березня зафіксувало цікаву тенденцію: все більше чоловіків прагнуть подарувати жінкам квіти, але все менше жінок хочуть отримати такий подарунок.

Прочитати новину
«1...43234324[4325]43264327...4704»