Новини суспільства

27 травня

Як дурять туристів у Криму

Частіше за все із Криму у якості подарунків курортники везуть вино, пахучий мед, ялтинську цибулю та ікру. Всі ці продукти винахідливі аферисти давно навчилися майстерно підроблювати. Як відрізнити просту цибулю від ялтинської, фальшивий мед від якісного, хороше вино від "шмурдяка"?

Прочитати новину
27 травня

Чопська митниця не забула про підопічних і на святі останнього дзвоника (ФОТО)

А дітки подарували гостям яскраві враження про шкільний вальс

Прочитати новину
27 травня

Віктор Феєр привітав випускників Іршавщини зі святом останнього дзвоника

Дорогі наші випускники! Щиро вітаю Вас із святом останнього дзвоника! Від сьогодні перед altВами відкриті всі двері в доросле життя. Я бажаю кожному з Вас вибрати той шлях, який на вашу думку є вірним.

Прочитати новину
27 травня

Ярмарок вакансій провели у закарпатському Берегово (ФОТО)

У Берегівському міськрайонному центрі зайнятості 26 травня 2011 року відбувся ярмарок вакансій для шукачів роботи, безробітних громадян та роботодавців Берегівського району, м. Берегова та Мукачева.

Прочитати новину
27 травня

Губернатор Закарпаття станцював вальс на святі останнього дзвоника (ВІДЕО, ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні Закарпаття відзначає свято останнього дзвоника. В Ужгороді дітей та батьків особисто привітали керівник області Олександр Ледида та його заступник Антон Громовий.

Прочитати новину
27 травня

Ужгородські школи цьогоріч випускають 575 одинадцятикласників

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов відвідав свято останнього дзвоника в тій школі, яку закінчив сам 43 роки тому. Це ЗОШ № 9, яка нині носить статус Ужгородського економічного ліцею.

Прочитати новину
27 травня

У центрі прикордонного Чопа перехожим пропонували ...роботу!

Сьогодні на пл.Європейській у прикордонному місті Чоп (Закарпаття) відбувся професійно-інформаційний захід щодо роботи служби зайнятості. Основна мета – інформування громадськості щодо послуг, які надає служба. Бажаючих знайомили з вільними вакантними посадами, умовами роботодавців щодо прийому на конкретні посади.

Прочитати новину
27 травня

Во что обойдется закарпатцам летний пляжный отдых-2011?

Пляж-2011 обойдется для украинцев в среднем на 5-15% дороже, чем стоил отдых у далекого моря год назад. Так говорят туроператоры. Но действительность все же не так сурова.

Прочитати новину
27 травня

О сексуальности женщины расскажут ее родинки

Как известно, количество родинок зависит от длины теломер – концевых участков хромосом. От этой же длины зависит и сексуальное влечение человека. Чем длиннее теломеры, тем больше родинок и тем сильнее либидо, - утверждают ученые...

Прочитати новину
27 травня

Европейские любители пива выбирают Прагу

Прага – любое место европейских «пивоманов». Об этом говорят данные социологического исследования, проведённого крупной пивоваренной компании SABMiller.

Прочитати новину
«1...41784179[4180]41814182...4727»